gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Emrah Keskin - Gece Olunca

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Içime Doguyor Sonsuz Bir HÜzun Nedendir Bilemem Gece Olunca Aklima Geliyor O Güzel Yüzün
    Bir Garip Olurum Gece Olunca

Içime Doguyor Sonsuz Bir HÜzun
    Nedendir Bilemem Gece Olunca
    Aklima Geliyor O Güzel Yüzün

Karanlik Gizliyor Gözyaslarimi
    Kimseler Bilmiyor Acilarimi

Hayalin Kaçirir Uykularimi
    Sessizce Aglarim Gece Olunca

...----...

Son Sözün Çinliyor Kulaklarimda
    Kalbimde Feryatsin Gece Olunca
    Sevmedim Hiç Neden Böyle Seveni
    Içimde Sizlarsin Gece Olunca

Sessizce Aglarim Gece Olunca

Emrah Keskin - Gece Olunca konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah Keskin - Üzülme

Emrah Keskin - Üzülme

emrah keskin üzülme keskin ef Ağlama ne olur sen Acıyı gel bende gör Elveda derken sana İsyanım var olanlara Seninle olduğum gün Kopamam birkez daha Bilirsin çok çılgınım Bir sana kıyamadım Üzülme üzülme Seni ağlarken görmek zordur gönlüme Üzülme üzülme Aşığım seviyorum bende Üzülme üzülme Unutmam ayrılık var diye Üzülme üzülme Aşığım seviyorum bende Seninle olduğum gün Kopamam birkez daha...
  2. Emrah Keskin - Sigaram Gibisin

Emrah Keskin - Sigaram Gibisin

Kaldimi Gönülden Duyan Feryadi Gelmeyecekmi Gençligimin Bahari Sensiz Tadamadim Ne Geceyi Ne Sabahi Dön Gel, Dön Gel, Sen A$kim Dön Gel, Dön Gel, Sen A$kim Sigaram Gibisin, Dudagimda Ismin, Çekdikce Dumanda, Canlanir Cismin....
  3. Emrah Keskin - İnanmam Artık

Emrah Keskin - İnanmam Artık

Nasil Unuturum Seni Ben Nasil Avunurum Gülemem Aranir Yüregim Aranir Bulamaz Yüregim Kararir Çarem Sensin Sensin Yar... Aranir Yüregim Aranir Bulamaz Yüregim Kararir Çarem Sensin Sensin Yar... Inanmam Artik Sana Ben Inanamam Ki.. Dayanmaz Artik Yüregim Dayanamam Ki.. Inanmam Artik Sana Ben Inanamam Ki.. Dayanmaz Artik Yüregim Dayanamam Ki.. Alev Ülenir Yüregim Çarem Sensin Neyleyim...
  4. Emrah Keskin - Dido

Emrah Keskin - Dido

Oriparso arti vare Çimi veri çariç paşa Miyodrini miçpu tudo Gorti rugo masriç paşa Miyodrini miçputudo Gorti rugo masriç paşa Miyotrini miçputudo Dido do nanita Huriyadas çimanrasu Sıkanimamilas makikina Kankaleşa kankomile Vaşilebu taşirina Kankaleşa kankomile Gorti rugo masriç paşa Kankaleşa kankomile Dido do nanita Nanino dido Didonana dido Dido nana dido dido nanina Nanina dido odo...
  5. Emrah Keskin - Derin Mevzu

Emrah Keskin - Derin Mevzu

Derin Mevzu aslinda bizim askimiz Yedi günlük haftada iki gün barisigiz Derin Mevzu aslinda bizim askimiz Yedi günlük haftada bir dargin bir barisigiz Ah pismanlik bir yere kadar Her askta bir zavalli var Bence sen biraz otur düsün Elimde Mahkeme karari var Bak ben deliyim efendi ol! Al iste sana baska bir yol! Ya Simdi benim pesimi birak!! Yada git güzel bir tedavi ol!!!!

Sayfayı Paylaş