gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Emrah Keskin - Üzülme

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

emrah keskin üzülme keskin ef Ağlama ne olur sen Acıyı gel bende gör
    Elveda derken sana
    İsyanım var olanlara

Seninle olduğum gün
    Kopamam birkez daha
    Bilirsin çok çılgınım
    Bir sana kıyamadım

Üzülme üzülme
    Seni ağlarken görmek zordur gönlüme
    Üzülme üzülme
    Aşığım seviyorum bende

Üzülme üzülme
    Unutmam ayrılık var diye
    Üzülme üzülme
    Aşığım seviyorum bende

Seninle olduğum gün
    Kopamam birkez daha
    Bilirsin çok çılgınım
    Bir sana kıyamadım

Üzülme üzülme
    Seni ağlarken görmek zordur gönlüme
    Üzülme üzülme
    Aşığım seviyorum bende

Üzülme üzülme
    Unutmam ayrılık var diye
    Üzülme üzülme
    Aşığım seviyorum bende

Emrah Keskin - Üzülme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah Keskin - Sigaram Gibisin

Emrah Keskin - Sigaram Gibisin

Kaldimi Gönülden Duyan Feryadi Gelmeyecekmi Gençligimin Bahari Sensiz Tadamadim Ne Geceyi Ne Sabahi Dön Gel, Dön Gel, Sen A$kim Dön Gel, Dön Gel, Sen A$kim Sigaram Gibisin, Dudagimda Ismin, Çekdikce Dumanda, Canlanir Cismin....
  2. Emrah Keskin - İnanmam Artık

Emrah Keskin - İnanmam Artık

Nasil Unuturum Seni Ben Nasil Avunurum Gülemem Aranir Yüregim Aranir Bulamaz Yüregim Kararir Çarem Sensin Sensin Yar... Aranir Yüregim Aranir Bulamaz Yüregim Kararir Çarem Sensin Sensin Yar... Inanmam Artik Sana Ben Inanamam Ki.. Dayanmaz Artik Yüregim Dayanamam Ki.. Inanmam Artik Sana Ben Inanamam Ki.. Dayanmaz Artik Yüregim Dayanamam Ki.. Alev Ülenir Yüregim Çarem Sensin Neyleyim...
  3. Emrah Keskin - Gece Olunca

Emrah Keskin - Gece Olunca

Içime Doguyor Sonsuz Bir HÜzun Nedendir Bilemem Gece Olunca Aklima Geliyor O Güzel Yüzün Bir Garip Olurum Gece Olunca Içime Doguyor Sonsuz Bir HÜzun Nedendir Bilemem Gece Olunca Aklima Geliyor O Güzel Yüzün Bir Garip Olurum Gece Olunca Karanlik Gizliyor Gözyaslarimi Kimseler Bilmiyor Acilarimi Karanlik Gizliyor Gözyaslarimi Kimseler Bilmiyor Acilarimi Hayalin Kaçirir Uykularimi...
  4. Emrah Keskin - Dido

Emrah Keskin - Dido

Oriparso arti vare Çimi veri çariç paşa Miyodrini miçpu tudo Gorti rugo masriç paşa Miyodrini miçputudo Gorti rugo masriç paşa Miyotrini miçputudo Dido do nanita Huriyadas çimanrasu Sıkanimamilas makikina Kankaleşa kankomile Vaşilebu taşirina Kankaleşa kankomile Gorti rugo masriç paşa Kankaleşa kankomile Dido do nanita Nanino dido Didonana dido Dido nana dido dido nanina Nanina dido odo...
  5. Emrah Keskin - Derin Mevzu

Emrah Keskin - Derin Mevzu

Derin Mevzu aslinda bizim askimiz Yedi günlük haftada iki gün barisigiz Derin Mevzu aslinda bizim askimiz Yedi günlük haftada bir dargin bir barisigiz Ah pismanlik bir yere kadar Her askta bir zavalli var Bence sen biraz otur düsün Elimde Mahkeme karari var Bak ben deliyim efendi ol! Al iste sana baska bir yol! Ya Simdi benim pesimi birak!! Yada git güzel bir tedavi ol!!!!

Sayfayı Paylaş