gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Emrah küçük Kaldı

Konu, 'Magazin' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

emrahın oğlu emrah oglu emrah ve oğlu emrahın oglu küçük Eee boynuz kulağı geçer demişler değil mi.Maşallah Emrah o kadar tantana çıkardı ama şimdi oğluyla tam bir baba-oğul olmuşlar...

Önce kabullenmediği fakat daha sonra yapılan DNA testi ve yıllarca süren dava sonrasında babalığı kabul eden Emrah'ın oğlu Tayfun babasını hem cüssede, hem de boyda geçti.. Oğlu ile Ortakent Scala Beach'e gelen ve öğlen yemeği yiyen Emrah, oğlu ile görüntülendiğini fark edince mekandan ayrıldı. 18 yaşına basan Emrah'ın oğlu Tayfun babasının yanında delikanlı haliyle görüntülendi...
    Haberler ve Fotoğraflar:Abdullah Malkoç / Bodrum/ Milliyet Magazin

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Bir de reddediyordu....Tıpkı babası .....Hık demiş emrahın burnundan düşmüş...

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    ya cidden okadar tantanaya degmedi yaa :)

o neydi öyle yaa, sabah acioduk tv emrah ve reddettigi oglu, aksam kapioduk tv yi, emrah ve HALA reddettigi oglu :D:D

aman aman masallah nazar degmesin :)

Emrah küçük Kaldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erzurumlu Emrah - Kaldı (Visal-i Cananı Saldım)

Erzurumlu Emrah - Kaldı (Visal-i Cananı Saldım)

Visal-i cananı saldım gümandan Ne dildarım kaldı ne zarım kaldı Muhabbet riştesin kestim cihandan Ne ağyanm kaldı ne yarim kaldı Nar-ı aşka saldım ahir ben beni Ateşlere yandı akıl hirmeni Harabe yüz tuttu gönül gülşeni Ne gülzarım kaldı ne harım kaldı Bir yere cem oldu aşk ile sevda Emrah'ı ettiler aleme rüsva Akıl sermayesin ettiler yağma Ne efkarım kaldı ne varım kaldı
  2. Emrah - Mecbur Kaldım

Emrah - Mecbur Kaldım

Son bahar mevsimi gibi Sarardım yaprak yaprak.. Kurtulamam aşkından Tutsağım tutsak Senden ayrı yaşamak Yaşadıkça kahrolmak Sana tutsağım tutsak.. Mecbur kaldım, mecbur kaldım Senden ayrı yaşamaya Mecbur oldum, mecbur oldum Yüreğime taş basmaya Gözlerine baktım kaldım Sana bişey anlatmadım Kendi dertlerim için bir de seni yakmadım.. Söyleseydin aşk bitmezdi Yıllar boşyere geçmezdi...
  3. Küçük Emrah tahtını kime devretsin__??

Küçük Emrah tahtını kime devretsin__??

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş