gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Emrah - Mecbur Kaldım

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Son bahar mevsimi gibi Sarardım yaprak yaprak.. Kurtulamam aşkından
    Tutsağım tutsak

Senden ayrı yaşamak
    Yaşadıkça kahrolmak
    Sana tutsağım tutsak..

Mecbur kaldım, mecbur kaldım
    Senden ayrı yaşamaya
    Mecbur oldum, mecbur oldum
    Yüreğime taş basmaya
    Gözlerine baktım kaldım
    Sana bişey anlatmadım
    Kendi dertlerim için bir de seni yakmadım..

Söyleseydin aşk bitmezdi
    Yıllar boşyere geçmezdi
    Paylaşırdım her kahrını
    Bu hayat böyle sürmezdi..

Söylee, söylee
    Neden ayrıldık biz aaah
    Söyle sevgilim söyle..

Şimdi artık sana döndüm
    Dertleri maziye gömdüm
    Sorma artık bana birşey
    Canımı vermeye geldim
    Yolumuz mutluluk yolu
    Önümüzde hayat dolu
    Beraberce yürüyelim ne olursa olsun sonu

Emrah - Mecbur Kaldım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah

Emrah

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Erzurumlu Emrah - Kaldı (Visal-i Cananı Saldım)

Erzurumlu Emrah - Kaldı (Visal-i Cananı Saldım)

Visal-i cananı saldım gümandan Ne dildarım kaldı ne zarım kaldı Muhabbet riştesin kestim cihandan Ne ağyanm kaldı ne yarim kaldı Nar-ı aşka saldım ahir ben beni Ateşlere yandı akıl hirmeni Harabe yüz tuttu gönül gülşeni Ne gülzarım kaldı ne harım kaldı Bir yere cem oldu aşk ile sevda Emrah'ı ettiler aleme rüsva Akıl sermayesin ettiler yağma Ne efkarım kaldı ne varım kaldı
  3. Emrah - Ayrılamam

Emrah - Ayrılamam

ayrılamam akor yokluğun içimde bir ateş gibi tutuşmuş bedenim yanıyor sanki ne olur terketme seven kalbimi gidersen sevgilim yaşayamam ayrılamam, sensizliğe katlanamam yaşayamam sen olmazsan yaşayamam ne kadar bağlandım sen biliyorsun neden bu sevdayı bitiriyorsun kalbinden beni sök at diyorsun canımın canısın ayrılamam...
  4. Emrah - Anne

Emrah - Anne

Ne zaman açıldı hayat kapısı Ne zaman çocuktum büyüdüm anne Ben sevgi ararken sevdim ne çare Bilmedin hasrete büründüm anne Şimdi ben ömrümün baharındayım Suçsuzum bir aşkın günahındayım Yılları hep böyle yürüdüm anne O şevkat elini çekme elimden Sar beni bırakma anla halimden Veririm ömrüne kendi ömrümden İstersen yerine ölürüm anne
  5. Emrah küçük Kaldı

Emrah küçük Kaldı

emrahın oğlu emrah oglu emrah ve oğlu emrahın oglu küçük Eee boynuz kulağı geçer demişler değil mi.Maşallah Emrah o kadar tantana çıkardı ama şimdi oğluyla tam bir baba-oğul olmuşlar... Önce kabullenmediği fakat daha sonra yapılan DNA testi ve yıllarca süren dava sonrasında babalığı kabul eden Emrah'ın oğlu Tayfun babasını hem cüssede, hem de boyda geçti.. Oğlu ile Ortakent Scala...

Sayfayı Paylaş