gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Emrah - Meleğime Danıştım

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Düsen yildizlar gibi, eksildin gök yüzünden, bir yagmur damlasiydin,
    sende düstün gözümden,
    beni yolda biraktin,
    simdi bu dönüs niye,
    agladim aksamlar,
    benden sana Hediye.
    Sensizlik senden vefali,
    acin hala bende durur,
    ihanetin temsil eder ruhumdaki sende gurur.

Melegim danistim yok verdi sana,
    seytana uydun ya,
    oh olsun sana aklin nerdeydi kendine sorsana,
    ben cok agladim simdi sen agla.

Emrah - Meleğime Danıştım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah

Emrah

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Arif Sağ - Bilene Danış

Arif Sağ - Bilene Danış

ne kadar bilirsen bilene danış danışan dağları aşarmı aşar danışmadan yola düşse bir kısı yorulup yollarda şaşarmı şaşar altında bir pula olurmu kabul konuş ehil ile olasın ehil konuşma cahille olursun cahil kişi itibardan düşermi düşer uzak ol cahilden kamile yakın sözünde mana yok darılma sakın hasmın karıncaysa merdane takın ummadığın taş başa düşermi düşer abdal pir...
  3. Emrah - Ayrılamam

Emrah - Ayrılamam

ayrılamam akor yokluğun içimde bir ateş gibi tutuşmuş bedenim yanıyor sanki ne olur terketme seven kalbimi gidersen sevgilim yaşayamam ayrılamam, sensizliğe katlanamam yaşayamam sen olmazsan yaşayamam ne kadar bağlandım sen biliyorsun neden bu sevdayı bitiriyorsun kalbinden beni sök at diyorsun canımın canısın ayrılamam...
  4. Emrah - Anne

Emrah - Anne

Ne zaman açıldı hayat kapısı Ne zaman çocuktum büyüdüm anne Ben sevgi ararken sevdim ne çare Bilmedin hasrete büründüm anne Şimdi ben ömrümün baharındayım Suçsuzum bir aşkın günahındayım Yılları hep böyle yürüdüm anne O şevkat elini çekme elimden Sar beni bırakma anla halimden Veririm ömrüne kendi ömrümden İstersen yerine ölürüm anne
  5. Danış Kadın Sağlığı Merkezi Ankara iletişim bilgileri

Danış Kadın Sağlığı Merkezi Ankara iletişim bilgileri

Danış Kadın Sağlığı Merkezi Ankara iletişim bilgileri Danış Kadın Sağlığı Merkezi Ankara randevu alma Danış Kadın Sağlığı Merkezi Ankara randevu iptal Danış Kadın Sağlığı Merkezi Ankara telefon numaraları Danış Kadın Sağlığı Merkezi Ankara hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Kadın sağlığı hakkında başarılı tedavi yöntemleri ile hizmet veren Danış Kadın Sağlığı Merkezi Ankara iletişim...

Sayfayı Paylaş