gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Emrah - Neden Benim

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sonu degil bu dunyanin Ne ofkenin ne kederin Neye fayda, neye zarar
    Sucu yok mu hic kimsenin
    Kaygi duydum yarinlardan
    Gulemedim, ana, yardan
    Cogu zaman insanlardan
    Nefret ettim suclu benim
    Neden benim neden benim
    Bu acilar neden benim
    Ben dogarken soruldu mu?
    Bu cileler neden benim
    Duzeni mi bu dunyanin
    Gunahiyim bir yalanin
    Kime gitsem kimi bulsam
    Ofkesinde bu ruyanin

Emrah - Neden Benim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah

Emrah

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Emrah - Yara Benim

Emrah - Yara Benim

Yara benim, yara benim Bitmeyen şu yara benim El giyinir beyazları Yaş içinde kara benim El giyinir beyazları Yaş içinde kara benim Bitmez oldu, bitmez oldu Yar çileler bitmez oldu Sen gittiğin günden beri Yar bu yüzüm gülmez oldu Bitmez oldu, bitmez oldu Yar çileler bitmez oldu Sen gittiğin günden beri Yar bu yüzüm gülmez oldu Dağlar benim, aay dağlar benim Dolar gözüm, ağlar benim El...
  3. Emrah - Götür Beni Gittiğin Yere

Emrah - Götür Beni Gittiğin Yere

Bu aşk böyle bitemez Bırakma terketme beni (2*) Atma beni ölümlere Atma beni zulümlere Götür beni gittiğin yere... (2*) Ben sensiz nefes alamam Buralarda hiç duramam Tek başına yalnız kalamam Senin kokunu özlerim Hep yollarini gözlerim Götur beni gittiğin yere... (2*) Aşkındır beni yaşatan Beni hayata bağlayan Atma beni ölümlere(2*) Atma beni zulümlere Götür beni gittiğin yere.
  4. Emrah - Beni Yerden Yere Vurup Durmayın

Emrah - Beni Yerden Yere Vurup Durmayın

Çile misin dert mi gamlı kederli Üzerime doğru gelip durmayın Alın yazısı mı kader misiniz Beni yerden yere vurup durmayın Hangi yana kaçsam peşimdesiniz Bir bütün olmuşsunuz içimdesiniz Suçum nedir benim ne istersiniz Beni yerden yere vurup durmayın Beni yerden yere vurup durmayın Beni bir günahkar kul ettirdiniz Kendinize köle kul ettirdiniz Gece gündüz bana ah çektirdiniz Beni yerden yere...
  5. Emrah - Belalım Benim

Emrah - Belalım Benim

Yoluna çıkmaya cesaretim yok Her halin yolumdan döndürür beni Söyle bir bakmaya cesaretim yok Rüzgarın alevsiz..söndürür beni [Nakarat] Nasıl etsem bir yolunu bulamıyorum Seni bir başkasından soramıyorum Ne yapsam içimden atamıyorum Aşkın hasretinden öldürür beni Belalım benim,belalim benim Ah bu gönlüme helalim benim Kurtulamam derdinden,günahlarindan Hünahları boynuma vebalim...

Sayfayı Paylaş