gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Emrah sakindi ama yanındaki kız arkadaşı ne yapacağını şaşırdı.

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Emrahın gizli sevgilisi yüzünü kapatmaya çalışsada böyle yakalandılar.. [​IMG] Yeni almış olduğu Helikopter ile tekrar gündem gelmeyi başaran ünlü şarkıcı Emrah önceki akşam yeni sevgilisiyle birlikte Gayrettepe'de bulunan Dedeman otelin önünde objektiflere yakalandı.
    Gizemli bayanı otelin önünde yarım saate yakın bir süre bekledikten sonra buluşan ikili samimi bir halde taksiye binerek uzaklaşmak isterken karşısında basın mensuplarını görünce ne yapacağını bilemedi.
    Panik olduğunu saklamaya çalışarak rahat görünen Emrah'ın aksine, yanındaki bayanın yüzünü gizlemeye çalışması dikkat çekti.İkili daha sonra Polat Residance'daki evinin yolunu tuttular

magazinkolik

Son düzenleme: 16 Eylül 2008
Emrah sakindi ama yanındaki kız arkadaşı ne yapacağını şaşırdı. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lavabodan Su Neden Sağa Dönerek Boşalır? biliyor musunuz kızlar ?

Lavabodan Su Neden Sağa Dönerek Boşalır? biliyor musunuz kızlar ?

kadın neden boşalamaz Lavabodan su niçin sağa dönerek boşalıyor? Lavabonuzu veya küvetinizi su ile doldurun ve tıkacı aniden çekin. Su düz olarak delikten boşatmayacak, döne döne bir hortum oluşturacak şekilde boşalacaktır. Bu dönüş yönü kuzey yarımkürede sağa doğru, yani saat yönünde, güney yarımkürede ise tam tersidir. Bilim insanları buna 'Coriolis' kuvveti diyorlar. Her iki yarımkürede...
  2. Erkek arkadaşım birlikte olmak istiyor ama ben yapamıyorum ne yapmalıyım ?

Erkek arkadaşım birlikte olmak istiyor ama ben yapamıyorum ne yapmalıyım ?

kızlar nolur bana yardım edin ne yapcağımı bilmiyorum artık:( erkek arkadaşımla 1 yıla yakın bi zamandır birlikteyim.onu çok seviyorum.onunda beni sevdiğini biliyorum.fakat şu yakınlaşma konusundan muzdaribim.tamam bnde onunla bazı şeyleri yaşamak istiyorum ama işin günah kısmını düşünüp geri çekiliyorum izin vermiyorum.o da bana hak veriyo ama neticede yalnız kaldıkça istekte bulunuyo son...
  3. Arkadaşlar Kemoterapinin yan etkileri nelerdir?

Arkadaşlar Kemoterapinin yan etkileri nelerdir?

Kemoterapinin yan etkileri nelerdir? Selam kızlar sizden acil olarak Kemoterapinin yan etkileri nelerdir diye bilgi rica ediyorum ama lütfen çok acil benim için:S
  4. kız arkadaş

kız arkadaş

Benim hiç kız arkadaşım olmadı ne yapmalıyım bilmiyorum ve içine kapanık olmanın bunda çok büyük etkisi var. Ne yapacağımı bilmiyorum. Yaşın önemide ayrı sorun. Bir kızın beni beğendiğini nasıl anlarım hiçbirşey ama hiçbirşey bilmiyorum. Ne yapmalıyım?
  5. Yılbaşında Kız Arkadaşıma Ne Hediye Alsam?

Yılbaşında Kız Arkadaşıma Ne Hediye Alsam?

2014 yılbaşı hediye önerileri, 2014 yılbaşı hediyeleri, 2014 yılbaşı hediye seçenekleri Bizde özel günler hiç bitmez yanılıyormuyum:D:D Doğum günü, sevgililer günü evlilik yıldönümleri v.s derken şimdide sayılı günlerin kaldığı 2014 yılbaşı günü geldi çattı. Şimdiden kız arkadaşınıza sevgilinize ne hediye alsam diye düşünüyorsanız sizler için bir takım hediye önerilerimiz olacak. Öncelikle...

Sayfayı Paylaş