gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Emrah - Sen Affetsen Ben Affetmem

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Tanrim KÖtÜ Kullarini Sen Affetsen Ben Affetmem BÜtÜn Zalim Olanlari Sen Affetsen Ben Affetmem
    Sen Tanrisin Affedersin Bagislarsin Kulum Dersin
    Neler Cektim Sen Bilirsin Sen Affetsen Ben Affetmem

Aglatipta GÜlenleri Terkedipte Gidenleri
    Sevilp Sevmeyenleri Sen Affetsen Ben Affetmem

Ümidimi Yikanlari Bu DÜnyayi Yakanlari
    DargÜnde Birakanlari Sen Affetsen Ben Affetmem

Emrah - Sen Affetsen Ben Affetmem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erzurumlu Emrah - Ben Razı Değilem

Erzurumlu Emrah - Ben Razı Değilem

El Çek Tabip El Çek Yaram Üstünden Sen Benim Derdime Deva Bilmezsin Sen Nasıl Tabipsin Yoktur İlacın Yaram Yürektedir Sarabilmezsin İçerim Yanıyor Kendim Hevai Çekmeyen Ne Bilir Aşku Sevdayı Yıktın Viran Ettin Kalbim Sarayı Çünkü Bir Taşını Koyabilmezsin Emrah' Im Dinledin Benim Sözlerim Muhabbetin Can Evimde Gizlerim Ne Duruyon Ağlasana Gözlerim Bir Daha Yarini Görebilmezsin
  2. Emrah - Ben Seni Yüreğime Yazdım

Emrah - Ben Seni Yüreğime Yazdım

Çok zor Senden ayrı yaşamak Hayattaki en zor acı Bu olsa gerek Sensizlik üstüme Bir çığ gibi çöktü Yardım et ne olur Çaresizim ben Sen beni anlayamazsın Ben seni yüreğime yazdım Çok uzaklarda olsan da Yaşatırım bende ki seni Sen olmazsan olmaz Sen olmadan yaşanmaz
  3. Emrah - Ben Nasıl

Emrah - Ben Nasıl

Bugün bir başka Hüzünlerde yüreğim Bir başka arıyor Ellerini ellerim Nerdeyim neredeyim Yıkılmış bir haldeyim Baglanmış ayaklarım Çözülmez ki geleyim Yollarıma dizilmişler Beni bende bitirmişler Ben nasıl, ben nasıl, ben nasıl güleyim Vur hançeri, vur sineme, vur beni de öleyim
  4. Emrah - Asigim Ben Sana

Emrah - Asigim Ben Sana

Aşığın ben sana anlasana Tutkunum ben sana duysana Sana aşık bu gönlüme birazcık insaf eyle Hayatımın kendisisin sen aşkımın eserisin Yureğim hep yanar durur ateşinle Geceler sabah olur hiçbir şey avutmaz beni Gözlerim hep yaşla dolu hasretin uyutmaz beni Sanki dünyam kapkaranlık zavallı kalmış günlerim El açıp yalvarırım allahtan seni dilerim
  5. affetmem........

affetmem........

alıntı

Sayfayı Paylaş