gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Emrah - Seninle İlk Defa

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Seninle ilk defa Tattım aşkı sevdayı Senden öğrendim severek yaşamayı

Sen açtın gözlerimi
    Her şeyi sende gördüm
    Sevmeyi, hasreti , çileyi sende gördüm

Senden ayrılmak çok zor
    Öyle bağlıyım ki sana
    Yalnızlık kahreder
    Çile yağar dünyama

Sen açtın gözlerimi
    Her şeyi sende gördüm
    Sevmeyi, hasreti , çileyi sende gördüm

Emrah - Seninle İlk Defa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iLk DeFa üŞüYoRuM

iLk DeFa üŞüYoRuM

seninle ilk defa Dönme çünkü vazgeçtim senden.Dönme çünkü seni istemiyorum. Dönme çünkü seni çok seviyorum,gidişlerine dayanamıyorum. Al artık tüm hoşçakallar senin olsun Söz verdim kendime bu gece seni unutuyorum adını bir sigaar üzarine yazdım ve sigarayı içime çektikçe bitirecektim seni yok olacaktın. yavaş yavaş çektim içime seni..... Ama nerden bilecektim ki seni unutmak...
  2. Böyle şömine ilk defa gördüm

Böyle şömine ilk defa gördüm

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Uçağa ilk Defa Binenler :)

Uçağa ilk Defa Binenler :)

Uçağa ilk Defa Binenler :) aaaa bunlar bulut mu? -aaaa binalar ne kadar kucuk gozukuyo -abi ya kokpite bi gidelim mi? -abi bak hostese ne dicem : kapiyi acin inecem! eheuheu.. -ben ilk kez biniyom da.teknoloji baya gelismis beyfendi -bu dergileri bedavaya alabiliyo muyuz simdi? inince: -bi daa teker üstü almayalim bileti lan. sarsiyo bayaa. süpper bişey.. 174 km/h hızla...
  4. Bilgisayari ilk defa kullananlar

Bilgisayari ilk defa kullananlar

bilgisayarimin kahve tutacagi kirildi... ilk defa bilgisayari olan kisi bilgisayarini cok yonlu kullanmaya calisir. +abi bilgisayarimin kahve tutacagi kirildi,bir baksan iyi olacak ?hani hangisi ? +iste abi burasi ?kardesim o kahve tutacagi degil , cd-rom cd'leri oraya takarsin bilgisayar onlari oyle calistirir... dikis dike dike alistim... teyzemiz ev hanimidir.Cocuguna aldigi...
  5. Türkiye'de ilk defa türbanlı popçu

Türkiye'de ilk defa türbanlı popçu

kapalı popcu ilk kapalı popçu başörtülü şarkıcı Sokaklardan okullara - okullardan meclise kadar yıllarca tartışılan konuşulan türban, pop dünyasın da bir yıldız yaktı Melek'lerim. Türkiye de bir ilk olan türbanlı popçunun adı; Özlem Ay... Yukarı da belirttiğim, türbanın tartışma yarattığ yerleri bilmem ama, müzik dünyasın da bence tartışma olmamalı. Çünkü müzik evrenseldir... İsteyen...

Sayfayı Paylaş