gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Emrah Şirin Gönül 2009

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] SANATÇI ADI: Emrah Şirin

ALBÜM ADI: Gönül

ALBÜM YILI: 2009

ALBÜMDEKİ PARÇALAR:

01- Sorun Bana
    02- Gönül
    03- Vay Le Vay Le
    04- Kara kız
    05- Yetmedimi
    06- Yar Bulamadım
    07- Ayrılığın İmanı Yok
    08- Geri Gelme
    09- Sen Unut Beni
    10- Uzat Elini
    11- Viran Olmuş
    12- Sorrexa Dayemin

Emrah Şirin Gönül 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah

Emrah

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. gönül

gönül

GÖNÜL GÖNÜL DEDĞİN İPEKTEN ZARİF GÖNÜL EHLİ OLANLAR OLUR ARİF ARİFE GEREKMEZ DOSTLAR TARİF ANLATIR ONLAR MANA YOLLARINI. GÖNÜLÜ MEVLAYA VERENLER GÜLER ONLAR AŞIKLARIN İZİNİ SÜRER GÖZLERİNE KUDRET SÜRMESİ SÜRER ANLATIR ONLAR SIR YOLLARINI. GÖNÜL ÇOK YÜCEDİR KIRMAYA GELMEZ PİR ETEĞİ TUTANLAR KÜFÜRE DÖNMEZ GÖNÜL ERLERİ ÇİĞ LAFI SEVMEZ ANLATIR ONLAR PİŞMENİN YOLLARINI. GÖNÜL MÜCEVHERDİR AŞK...
  3. Erzurumlu Emrah - Şad Ol Deli Gönül Müjdeler Olsun 4

Erzurumlu Emrah - Şad Ol Deli Gönül Müjdeler Olsun 4

Şad ol deli gönül müjdeler olsun Gelecektir benim yarim bu gece Kesilsin kurbanlar yansın şem'alar Küll-i malım talan olsun bu gece Bugünler gönlümün kara günüdür Üzerimde yanan yar tütünüdür Arife akşamı bayram günüdür Dedim yare gurban olam bu gece Viraneden gelen baykuş sesidir Emrah sevdiğinin miras yedidir Koynundaki meme kiraz gibidir Dedim ver ağzıma emem bu gece
  4. Erzurumlu Emrah - Gönül Gurbet Ele Çıkma

Erzurumlu Emrah - Gönül Gurbet Ele Çıkma

Gönül gurbet ele çıkma Ya gelinir ya gelinmez Her dilbere meyil verme Ya sevilir ya sevilmez Yürüktür bizim atımız Yardan atlattı zatımız Gurbet elde kıymetimiz Ya bilinir ya bilinmez Bahçamizde nar ağacı Kimi tatlı kimi acı Gönüldeki dert ilacı Ya bulunur ya bulunmaz Deryalarda olur bahri Doldur da ver içem zehri Sunam gurbet elin kahrı Ya çekilir ya çekilmez Emrah der ki düştüm dile...
  5. Erzurumlu Emrah - Gönül Gitmek İster Gurbet İllere

Erzurumlu Emrah - Gönül Gitmek İster Gurbet İllere

Gönül gitmek ister gurbet illere Velakin bizleri yar eğlendirir Ezelden mailiz gonca güllere Bülbül-i şeydayı zar eğlendirir Bülbül gibi kaldık güller içinde Gözümüz kan ağlar seller içinde Biz ehl-i harabız iller içinde Bizi ancak namus ar eğlendirir Biz sözüm var aşkare söylenmez Söylesem de nazlı yarca dinlenmez Zincir ile bağlasanız eğlenmez Emrah'ı zülfünde yar eğlendirir

Sayfayı Paylaş