gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Emrah Terzinin Oğlu şarkı sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

emrah terzinin oğlu, şarkı sözleri burada arkadaşlar

2011 yılının yeni albümlerinden biri de Emrah imzası taşıyor Melek'lerim. "Terzinin Oğlu" ismini verdiği albüm şarkısının sözlerini, biz de bu yazımızda sizlerle paylaşıyor ve sanatçıya, yeni albümünde bol şans diliyoruz:)

Ben çok sevdim
    Sen bunu bilemedin
    Ben çok sevdim
    Sen bunu haketmedin

Geçmişini soyunda gel
    Aşkımızı giyinde gel
    Sen her neysen kabulümsün
    Acı tatlı huyunla gel

Bu gece istanbulu benden sorsunlar
    Yarından sonra beni sen anlatırsın
    Aşkta kim kazanmış kimmiş kaybeden
    Bunuda kalbine hatırlatırsın

Ömrü ziyan kalbin artık çok düşünmesin
    Anıların üzerini ört üşümesin
    Şimdi kendimi senin kollarına atıyorum annem izin ver ne olur
    Şimdi gözünün içine baka baka ağlıyorum anne

Bunu çoktan hakettin sen
    Birazcık haddini bilsen
    Mümkün değil pişman olup dönsen
    Çok büyük yeminler ediyorum

Zamanıma yanıyorum
    Aldığım çöplüğe iade ediyorum

Sana vermediğim bir gururum kaldı
    Yeter bu sevgiden çektiğim günahım
    Bana ah etmekten bıkmadın mı hala
    El açtığın ALLAH benim de ALLAH’ım

Emrah - Terzinin Oğlu albüm tanıtımı için TIKLAYIN

Emrah Terzinin Oğlu şarkı sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Terzi

Terzi

Katibe, nikah kıyan memura, insanların arasını bulan kimseye, ülfet ve ünsiyete, hoş geçime delalet eder.Rüyada terzi görmek, adalet sahibi bir kimseyle tanışılacağına işarettir. Rüyada terzi görmek, adil birisiyle tanışılacağına yorumlanır. Hayır işleri ve iyiliktir. Bu kişinin kendisi olabilir. Terzi, halk arasinda iki tarafi uzlastirma isini yapan bir adam olarak tabir olunur. Rüyasinda...
  2. Emrah - Söz Verdim

Emrah - Söz Verdim

Sevda ülkesinde, köle diye geldim niye, gözlerimdeki alevi sil, bu hasrete sebeb sensin, neylerim yarim,sensiz canim, azaplarim,umutlarim, sonumu yazma ellerinle, gel bu kader silinmesin, haram olsun bu sensiz gecen gündüzüm,gecelerim. Söz verdiyim,ona yine söz verdiyim, onu sevmeye,onun olmaya,ona söz verdim.
  3. Oğlunun şarkılarını söyleyemiyor

Oğlunun şarkılarını söyleyemiyor

Bayıldığım bir ses oğlu da kendine çekmiş demek :) “DÜŞ Bahçelerinde” isimli albümünde, caz ve ses mühendisliği eğitimi alan oğlu Mithatcan Özer’in “Tören” isimli şarkısını da seslendiren Sezen Aksu, bu parçayı sahne repertuvarına koymadı.Nedeni de sahnede ağlamayı sevmemesi... Aksu, “Henüz Mithatcan’ın şarkısını sahnede söylemedim. Önce alışmam gerek. Çünkü yaşlarım gözlerimde...
  4. Emrah - Terzinin Oğlu yeni albüm

Emrah - Terzinin Oğlu yeni albüm

emrah, terzinin oğlu, yeni albüm, 2011, şarkıları, albüm fotoları, fotoğrafları, kapağı,haberleri burada arkadaşlar Çocuk yaştan itibaren, müzik dünyasında ün yapan Emrah, uzun bir aradan soınra bomba gibi bir albüme imzasını atmış Melek'lerim. Albümüne "Terzinin Oğlu" ismini veren şarkıcının albümü hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda:) 29. sanat yılında olan Emrah 22....
  5. Günseli Deniz El Oğlu şarkı sözü

Günseli Deniz El Oğlu şarkı sözü

Günseli Deniz El Oğlu şarkı sözleri Günseli Deniz El Oğlu şarkısının sözü "El oğlu kıymet bilmiyor hiç" diyen Günseli Deniz hayranları, işte size Günseli Deniz'in El oğlu kıymet bilmiyor hiç adlı şarkısının sözlerini aktarıyoruz. Buyrun Melek'ler; Sevda beni de yarı yolda koydu Hevesimde kalmadı artık Ben sana doyamadım eller doydu Pervaneler gibi yandım Gözümün yaşı hiç...

Sayfayı Paylaş