gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Emrah - Unutabilsem

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Hala hislerimde... Hala özlemimdesin.. Sen acı sen tatlı günlerimdesin...

Unutmak kolay olsa çoktan unuturdum
    Boşvermek kolay olsa kendimi avuturdum
    Faydalar faydasız,
    İmkanlar imkansız,
    Uzayan gecelerde saatler zamansiz...

Ah ne yapsam ne yapsam...
    Kurtulabilsem...
    Ne yapsam gönlümü avutabilsem.
    Kendimi unuttum, unutuldum da...
    Bir seni benim gibi unutabilsem
    Hiç olmazsa yılda bir gün kavuşabilsem...

Emrah - Unutabilsem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah

Emrah

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Emrah - Sabır

Emrah - Sabır

KENDİMLE HESAPLAŞTIM YİNE NE OLACAK ŞU HALİM DİYE ÇOK GELİR ÜSTÜME YAR BİR YANDAN DOSTLAR BİR YANDAN NE SERDEN GEÇİRİN NEDE YARDAN USANDIM BU CANDAN NELERE GÖGÜS GERDİM ATEŞTEN GÖMLEK GİYDİM ZATEN ÇOKTAN DELİRDİM İSYAN ETTİRİRLER 2x SABIR SABIR ALLAH... HERGÜN KAHIR ALLAH USANDIM CANIMDAN BIKTIM BE YA SABIR
  3. Emrah - İstanbul

Emrah - İstanbul

oturuşu kalkısı başka yaklaşmalıyım usulca yana yana gelsem sana en sonunda hadi bakalım zorla yanagı ateşten parça bal tadı var dudagında yaradana sıgınıpta en sonunda geldim yanına deli ettin beni zalim ASLICA yüregime giriverdin bu yapılırmı hain YALVARTMA sende benim gibi fanisin gel bu aksam istanbulu gezelim biraz oturup bizden bahsedelim alın yazımsın bunu hissediyorum ben aşık...
  4. Emrah - Ayrılamam

Emrah - Ayrılamam

ayrılamam akor yokluğun içimde bir ateş gibi tutuşmuş bedenim yanıyor sanki ne olur terketme seven kalbimi gidersen sevgilim yaşayamam ayrılamam, sensizliğe katlanamam yaşayamam sen olmazsan yaşayamam ne kadar bağlandım sen biliyorsun neden bu sevdayı bitiriyorsun kalbinden beni sök at diyorsun canımın canısın ayrılamam...
  5. Emrah - Anne

Emrah - Anne

Ne zaman açıldı hayat kapısı Ne zaman çocuktum büyüdüm anne Ben sevgi ararken sevdim ne çare Bilmedin hasrete büründüm anne Şimdi ben ömrümün baharındayım Suçsuzum bir aşkın günahındayım Yılları hep böyle yürüdüm anne O şevkat elini çekme elimden Sar beni bırakma anla halimden Veririm ömrüne kendi ömrümden İstersen yerine ölürüm anne

Sayfayı Paylaş