gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Emrah - Uzaktan El Salla

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Sen oyunlara çok alışmışsın Ben senin adamın değilim olamam Tatlı aleme fazla dalmışsın
    Sana ayak uyduramam

Eline düşenin vay haline
    Sen o nazları sakla kendine
    Bin dokun bin ah işit bu aralar benden
    Rahat bırak beni kendi halime

Vallah bittim vallah
    Uyutma beni masalla
    Yallah güzelim yallah
    Uzaktan el salla

Emrah - Uzaktan El Salla konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karacaoğlan - Ak Ellerin Sala Sala Yürüyen

Karacaoğlan - Ak Ellerin Sala Sala Yürüyen

Ak ellerin sala sala yürüyen Nasıl getireyim seni ele ben Ben şahan olsam da sen bir balaban Alsam çırnağıma çıksam yola ben İlinizde yok mu idi kadılar Ak ellerin altın tasta yudular Seni bana yeşil ördek dediler Onun için dolaşırım göle ben Hemene de Karacaoğlan hemene Çanlı kervan indirmişim Yemene Sevdim ise ben yarimi kime ne Nettim ola şu koğlaşan ile ben
  2. Karacaoğlan - Ağ Elleri Sala Sala Gelen Yar

Karacaoğlan - Ağ Elleri Sala Sala Gelen Yar

Ağ elleri sala sala gelen yar Nasıl geçireyim seni ele ben Ben bir şahin olsam sen bir balaban Taksam cırnağımı gitsem çöle ben Koyunları kuzu ile karışık Yüze küskün ama kalbi barışık Siyah perçemi zülfü dolaşık Yeni düştüm düzen tutmaz tele ben
  3. Erzurumlu Emrah - tutam Yar Elinden Tutam

Erzurumlu Emrah - tutam Yar Elinden Tutam

tutam yar elinden nota erzurumlu emrah tutam yar elinden notaları Tutam Yar Elinden Tutam Çıkam Dağlara Dağlara Olam Bir Yareli Bülbül İnem Bağlara Bağlara Birin Bilir Binin Bilmez Bu Dünya Kimseye Kalmaz Yar İsmini Desem Gelmez Düşer Dillere Dillere Emrah Der Ki Bu Günümdür Arşa Çıkan Tütünümdür Yare Gidecek Günümdür Düşsem Yollara Yollara
  4. Erzurumlu Emrah - Salındı Bahçeye Girdi

Erzurumlu Emrah - Salındı Bahçeye Girdi

salındı bahçeye girdi çiçekler selama durdu Salındı bahçeye girdi Çiçekler selama durdu Mor menekşe boyun eğdi Gül kızardı hicabından Bahçenin kapısın'açtım Sandım ki cennete düştüm Ben o dosttan ayrı düştüm Elin dilinden dilinden Bahçenin kapısı güldür Dalında öten bülbüldür Sefil Emrah sana kuldur Bağışla geç günahından
  5. Erzurumlu Emrah - Kaldı (Visal-i Cananı Saldım)

Erzurumlu Emrah - Kaldı (Visal-i Cananı Saldım)

Visal-i cananı saldım gümandan Ne dildarım kaldı ne zarım kaldı Muhabbet riştesin kestim cihandan Ne ağyanm kaldı ne yarim kaldı Nar-ı aşka saldım ahir ben beni Ateşlere yandı akıl hirmeni Harabe yüz tuttu gönül gülşeni Ne gülzarım kaldı ne harım kaldı Bir yere cem oldu aşk ile sevda Emrah'ı ettiler aleme rüsva Akıl sermayesin ettiler yağma Ne efkarım kaldı ne varım kaldı

Sayfayı Paylaş