gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Emrah - Yıkılmak Yok Öyle Hemen Arkadaş

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Ümitler insanın tesellisidir kederler bizlere hep birer dersdir Bükmüşsun boynunu bu halin nedir
    Yıkılmak yok öyle hemen arkadaş

Gün doğmadan neler doğar bilinmez
    Hayata sevgiye hemen küsülmez
    Kaybetmeden kıymet elbet bilinmez
    Pes etmek yok öyle hemen arkadaş
    Gün doğmadan neler doğar bilinmez
    Hayata sevgiye hemen küsülmez
    Kaybetmeden kıymet elbet bilinmez
    Pes etmek yok öyle hemen arkadaş

Emrah - Yıkılmak Yok Öyle Hemen Arkadaş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah Keskin - Öyle İcap Ediyor

Emrah Keskin - Öyle İcap Ediyor

Beni Bir Kez Kandirirsin Ikincisi Asla Olmaz Oyuncusun HELAL Olsun Ama Böyle Kalp Kirilmaz Alma Mazlumun Ahini Çikar Aheste Aheste Gerçek Yüzün Belli Oldu Sen Allahdan Af Dile Senin Geçmi$in KARANLIK Beni Herkez Biliyor Adini Defterden Sildim Çünkü ÖYLE ICAP EDIYOR
  2. Emrah - Günesten Önce

Emrah - Günesten Önce

Aklim depremlerde, Yikilmis Yüregim. Yagmur Sellerinde, Gözyasina Gebegim. Uyanir Uykularim, Her Gecenin Koynunda Ben. Sorarim Ruyalara, Olmayinca Yanimda Sen. Isinmadan Önce, Bir An Önce. Gel Güzelim Gel, Günesten Önce. Gel Seninim Ben, Tek Seninim Ben. Gel Güzelim Gel, Günsten Önce. Ne Ay isindiga, Ne Gün Ortasinda. Bölmez Zamani, Bir Gece Yarasinda. Uyanir Uykularim, Her Gecenin Koynunda...
  3. Emrah - Aşkım Yok Ya

Emrah - Aşkım Yok Ya

Aşkım yok ya İçim suskun, gönlüm küskün Aklım onda O bal dudaklarında Allah bütün güzelliği Ona vermiş Cilve onda Ne ararsan herşey onda Aşkım yok ya İçim suskun, gönlüm küskün Aklım onda O bal dudaklarında Allah bütün güzelliği Ona vermiş Cilve onda İşin sırrı bence bunda Fazla naz aşık Usandırır derler Gönlün varsa bende Evet de yeter Ömrümden ömür gitse Beklerim ben o...
  4. Kadın yok, çocukları hemen evlendireceğim

Kadın yok, çocukları hemen evlendireceğim

Mardin Bilge köyünde yaşanan katliamın ardından Çelebi Ailesi'nin büyüğü Osman Çelebi (55), köyde sadece 2 kadın kaldığını belirterek 15- 16 yaşlarındaki çocukları evlendireceğini söyledi. Kendinden yaşça büyük 10 kişinin öldürüldüğünü belirten Çelebi, "Ne yapacaksınız" sorusuna "Sabredeceğiz. İş başa düştü. Köyde yaşlı 2 kadın kaldı. Anne babasını kaybeden 30'dan fazla çocuk...
  5. Adetten önce Adetten hemen sonra hamile kalınırmı?

Adetten önce Adetten hemen sonra hamile kalınırmı?

adetten önce birliktelik gebe kalmayı sağlarmı,adetten sonraki birliktelikle gebe kalınırmı,adetliyen hamile kalınırmı,adetten 1 gün sonra ilişkiyle gebe kalınırmı,adetten 1 gün önceki ilişkiyle hamile kalınırmı hakkında bilgiler Melekler mekanı.com'a adetliyken ilşkiye girildiğinde hamile kalınırmı,adetten bir kaç gün önce ilşkiye girdim hamile kalma olasılığım nedir; gibi sorular...

Sayfayı Paylaş