gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Emrah'ın Sevgilisi Sibel Kirer Hakkında Bilgiler

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

emrahın sevgilisi, sibel kirer kimdir, emrahın eşi
    Sevgili melekler, çok yakında evliler kervanına katılacak ünlüler dünyası isimlerinden biri şarkıcı Emrah. Uzun bir süredir şarkıcı Sibel Kirer ile birlikte olan Emrah, evlilik yolunda. 16 Haziran'da dünyaevine girecek olan Emrah'ın müstakbel eşi Sibel Kirer hakkındaki bilgilerimiz şöyle...

sibel-kirer.jpg

Genç ve güzel bir şarkıcı Sibel Kirer adını çok fazla magazin haberlerinde duymadığımız bir şarkıcı.Sibel Kirer 1980 yılında Belçika da dünyaya gelmiştir.Sibel Kirer Şarkı söylemeye olan ilgili küçük yaşlarda başlamıştı. Sibel Kirer yaşının küçük olmasına rağmen birçok kuruluşta şarkıcılık yapmıştır. Ayrıca Sibel Kirer 1998 yılında Az değilsin abisi ve 1999 yılında Bana göz kulak ol albümlerini yapmıştır.

Emrah, müzik kariyerinde 30 yılı geride bırakırken sinemaya da el attı. Ünlü şarkıcının hem senaryosunu yazıp hem de yönetmenliğini üstlendiği “Gelmeyen Bahar”ın galası önceki akşam Trump Towers’ta yapıldı.

Bunca yıl hiçbir kız arkadaşıyla görüntü vermeyen Emrah, yasağı kendi filminin galasında kaldırdı; galanın yapıldığı salona şarkıcı sevgilisi Sibel Kirer’le el ele girdi. Bu hareket, Emrah’ın Kirer’i annesiyle tanıştırdığı ve evlilik hazırlığında olduğu iddialarını güçlendirdi.

Nitekim çift 16 Haziran'da dünyaevine girmeye hazırlanıyor.

Emrah'ın Sevgilisi Sibel Kirer Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can sevgilisimi

Sibel Can sevgilisimi

sibel can ve sevgilisi sibel canın sevgilisi can canın yeni yeni eşi Sulhi Aksüt'ten bonama aşamasında olan güzel şarkıcı Sibel Can'ın sevgilisi olduğu iddiaları ortaya atıldı.... AŞK İDDİALARI ORTALIĞI KARIŞTIRDI EŞİNDEN AYRILMAK İÇİN MAHKEMEYE BAŞVURAN SİBEL CAN'IN ANTALYA'DA GÖRKEMLİ BİR TÖRENLE AÇILAN MARDAN PALACE'IN SAHİBİ TELMAN İSMAİLOV'LA AŞK YAŞADIĞI HABERİ ORTALIĞI KARIŞTIRDI....
  2. Sibel Turnagöl Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

Sibel Turnagöl Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

sibel turnagöl kimdir sibel turnagöl hayatı Sevgili melekler, bu yazımızda Türk sinemasının usta aktörlerinden merhum Sadri Alışık 'ın gelini Sibel Turnagöl hayatı hakkında bazı bilgiler vereceğiz sizlere.. :) Sibel Turnagöl, (d 28 Şubat 1968), Türk sinema oyuncusu Meslek yaşamına 16 yaşında mankenlik yapmakla başlayan Sibel Turnagöl, bir süre sonra katıldığı bir yarışmada mankenler...
  3. Arkadaşımın sevgilisi hakkında; yardım eder mısınız kızlar :(

Arkadaşımın sevgilisi hakkında; yardım eder mısınız kızlar :(

merhaba kızlar ben hazal sevim bi kaç gün önce bir arkadaşım yanı erkek arkadaşım bana başından gecen bir olayı anlattı vede bana akıl ver dedı ama aklıma bişi gelmedi internette gezinirken bu siteyi buldum vede girdim sonradan arkadasda izin aldım yaz dedi yazıyorum buraya acil yardımlarınzı beklıyorum akıl verin bana yani ki bende arkadasıma yardım edeyim. şimden tesekur ederım.bıraz yazım...
  4. Kıvanç Tatlıtuğ'un Sevgilisi Başak Dizer Hayatı Hakkında Bilgiler

Kıvanç Tatlıtuğ'un Sevgilisi Başak Dizer Hayatı Hakkında Bilgiler

kıvanç tatlıtuğun sevgilisi, başak dizer, başak dizer kimdir Sevgili melekler, bir süredir adı Kıvanç Tatlıtuğ ile aşk dedikodularına karışan stil danışmanı Başak Dizer ve Tatlıtuğ'un aşkları fotoğraflandı. İlk kez ilişkileri hakkında konuşan Başak Dizer kimdir, sizlere bilgiler vermek istiyoruz... 1980′li yıllarda İstanbul’da doğan Başak Dizer Fransez, 30′lu yaşlarında güzel bir...
  5. Alan Diyeti Hakkında Bilgiler

Alan Diyeti Hakkında Bilgiler

alan diyeti, alan diyeti nedir, alan diyeti hakkında Sevgili melekler, her geçen gün yeni bir diyet listesi hayatımıza giriyor. Dünyanın en iyi ve en etkili 8 diyet listesi arasına girmeyi başarabilen alan diyeti Dr. Barry Spears'ın geliştirdiği bir beslenme düzenidir. Bu sayfamızda alan diyeti ve yapılışı hakkında bilgiler vereceğiz sizlere... Beslenme düzeninde neredeyse yüzde 40...

Sayfayı Paylaş