gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Emrah'la Davalık Olan Kuzenine 6 Yıl İstendi!

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Emrah Emrah Davalık Emrah hakkında haberleri merak eden meleklerimiz... İşte Emrah kuzeni ile davalık olmuş... Ünlüler hayatında bilmediğimiz daha neler var belkide..İşte Küçük Emrahın unutamadığımız film replikleri...

Emrah'la Davalık Olan Kuzenine 6 Yıl İstendi!

Şarkıcı Emrah, TV programında kendisi hakkında "86 yaşındaki dayısını sokağa attı" deyip, nüfus cüzdanı örneğini ve evin tapusunu gösteren kuzeni Nedret....

Şarkıcı Emrah'ın şikayetçi olduğu kuzeni Nedret İpek hakkında, "verileri hukuka aykırı olarak verme veya ele geçirme ve basın yoluyla hakaret" suçlarından 6 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'nın hazırladığı iddianameye göre; şarkıcı Emrah, 1997'de, Mersin'deki evini, maddi sıkıntı içinde olan dayısı Kaya İpek'e tahsis etti. Emrah, 13 yıl sonra dayısı Kaya İpek'in oğullarının iş sahibi olması ve maddi durumlarının düzelmesi gerekçesiyle evini sattı. Ardından dayısının oğlu Nedret İpek, konuk olduğu bir televizyon programında babasının sokağa atıldığını iddia ederek "Emrah dayısını sokağa attı. İnsanların gözünün içine baka baka yalan söylememeli. Ona yaptığı zulümdür. 86 yaşındaki insanı sokağa atmanın hangi vicdana sığdığının açıklamasını yapsın. Para insanı bu kadar mı değiştirir?" dedi. İpek, programda Emrah'ın kendisine tapu işlemlerinde kulanılmak üzere verdiği nüfus cüzdanı örneğini ve evin tapusunu gösterdi.

'UZLAŞMAK İSTEMİYORUM'

İpek'ten şikayetçi olan Emrah ise savcılıkta, "Nüfus cüzdanımın örneğini tapu işlemlerinde kullanmaları için göndermiştim. Bilgim olmadan televizyonda gösterdi ve sarfettiği cümlelerle beni kasıtlı olarak küçük düşürmeye çalıştı. Uzlaşmak istemiyorum" dedi. İpek ise ifadesinde "Ben Emrah'a hakaret etmedim. 86 yaşındaki babamı evden atması vefasızlıktır" diye konuştu. Savcılık hazırladığı iddianamede İpek'in, "verileri hukuka aykırı olarak verme veya ele geçirme ve basın yoluyla hakaret" suçlarından 6 yıla kadar hapisle hapisle cezalandırılmasını istedi. Emrah, programda söylediklerinden dolayı Nedret İpek hakkında 100 bin liralık manevi tazminat davası da açmıştı.

Emrah'la Davalık Olan Kuzenine 6 Yıl İstendi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 6 yıl dağlarda rehin yaşadı

6 yıl dağlarda rehin yaşadı

Kolombiya’da, 6 yıldır solcu gerillalar tarafından rehin tutulan, aynı zamanda Fransa vatandaşı olan eski devlet başkanı adayı Kolombiyalı siyasetçi Ingrid Betancourt’un kurtarıldığı bildirildi. Kolombiya Savunma Bakanı Juan Manuel Santos, düzenlediği basın toplantısında, Kolombiya askerlerinin, 6 yıldır gizli kamplarda tutulan Ingrid Betancourt ile birlikte aralarında 3 Amerikalı’nın...
  2. Tacizci öğretmene 128 yıl istendi

Tacizci öğretmene 128 yıl istendi

Bursa'da 16 kız öğrencisine elle tacizde bulunmakla suçlanan öğretmene 128 yıl hapis cezası verilmesi istendi Mustafakemalpaşa İlçesi'nde, 16 kız öğrencisine elle tacizde bulunduğu iddiasıyla tutuklanan ilköğretim okulu müzik öğretmeni 31 yaşındaki Seçkin Ş.'nin yargılanmasına başlandı. Toplam 128 yıla kadar hapis cezası istenen ve suçunu kabul etmeyen öğretmenin tahliye istemi, mahkemece...
  3. Yağmur atacan, 26 eylül’de vizyona girecek olan ‘avanak kuzenler’ filminde

Yağmur atacan, 26 eylül’de vizyona girecek olan ‘avanak kuzenler’ filminde

Doktorlar dizisinden sonra şimdi de avanak kuzenlerde izliyeceğiz Yağmur Atacan'ı.. Haberimize geçelim YAĞMUR ATACAN, 26 EYLÜL’DE VİZYONA GİRECEK OLAN ‘AVANAK KUZENLER’ FİLMİNDE ALP KIRŞAN, PAŞHAN YILMAZEL VE RECEP İVEDİK’LE ÜNE KAVUŞAN FATMA TOPBAŞ’IN BAŞROLDE OYNAYACAK... Son dönemde yapılan popüler film örneklerinden farklı olduklarını söyleyen Atacan, “Filmi büyük bir ciddiyetle çektik....
  4. yazıkkk..yılın olayı

yazıkkk..yılın olayı

Kesinlikle okumanızı öneririm.Sonuna kadar okuyun hayatımda cidden ilk defa bu kadar şaşıralacak bir olaya güldüm (: . çok güzel bir olay. Micheal Johnny adındaki 61 yasındaki emekli asker karısını ve oglunu bir trafik kazasinda kaybediyor.Bunun sonucunda ada hayata küsüyor ve intihar etmek istiyor ve bunun icin tadilat halindeki bir Binaya cıkıor Bu bina ozamanlarin işlek bir caddesi...
  5. 6 İsimle Karakter Testi

6 İsimle Karakter Testi

isimden karakter analizi yap isimden karakter analizi kişilik kişilik analizı 6 karakterli isimler Meleklerim gerçekten güzel bir test. Testi yapmadan aşşağıya bakmayın. Bakalım sonuçlarınız nasıl olacak :D Ayşe Ali' ye aşık hem de deliler gibi. Veli de Ayşe' ye aşık. Ardından Ayşe Ali'ye kavuşmak için ne gerekiyorsa yapmaya razı olur ve karşıya geçmek için kayıkçıya gider. Kayıkçı onu...

Sayfayı Paylaş