gebe
  1. göknur

göknur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

emrahla yavuz seckinin davasi sonuclandi

Konu, 'Magazin' kısmında göknur tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Stand-up gösterilerinden birinde taklidini yaptığı gerekçesiyle Emrah tarafından dava edilen başarılı komedyen ve oyuncu Yavuz Seçkin "taklit" davasını kazandı...[/FONT]
    [FONT=Times New Roman, Times, Serif]Önceki gün görülen davada mahkeme Emrah ve avukatları tarafından davada "takipsizlik" kararı verdi. Bu karara yapılan itiraz da mahkemece reddedilince dava Yavuz Seçkin'in lehine düşmüş oldu... [/FONT]

[FONT=Times New Roman, Times, Serif]Birbirinden ünlü isimlerin taklitlerini yapan ancak ilk kez Emrah tarafından dava edilen ünlü komedyen Yavuz Seçkin, davayı kazanmış olmanın kendisini mutlu ettiğini söylerken, "Zaten olmaması gereken bir davaydı. Mahkemenin lehimde karar vermiş olması beni mutlu etti" dedi...[/FONT]

emrahla yavuz seckinin davasi sonuclandi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah

Emrah

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Emrah - Unutamadım

Emrah - Unutamadım

Buna Yürek dayanir mi? Ayrilik Atesi sarmis bedenimi, anladim ki, senle varim, sen bendin,ben sendim, sensiz olmaz,hic bir Sabahim. Duysan dönsen tekrar sevsen, bir sans versen,ve sunu bilsen, seni cok seviyorum.(2x) Yapamadim,Unutamadim, su gönlüme anlatamadim, sensiz düzen kuramadim, olur diye zannetmistim, meyer sensiz yasanamazmis.
  3. Emrah - Kabul

Emrah - Kabul

başka düşüm yok ki benim kalp atışın tek sebebim kim kimin olsun diye sorarsan ben seninim sen de benim başka düşüm yok ki benim yaşlanmaya tek sebebim kim kimin olsun diye sorarsan ben seninim sen de benim aklına geleni yüzüme söyle hadi söyle de bilsin herkes kim akıllı kim deli anlamadım hangimiz seviyor hangimiz ziyan ediyor kabul kabul hiç zora gelemem desen kabul emrine...
  4. Emrah - Cemile

Emrah - Cemile

Aşkından yüreğim Talan Cemile Naz usandırır derler Yalan Cemile Bin cefa çektirir Sevdan Cemile Of demem, Allah derim İnan Cemile Cemile, Cemile, Cemile Bak işte düştüm eline İnsaf eyle Cemile Seni gidi şeytan seni fettan
  5. Zarar Ve Ziyan Davasinin Zamanaşimi:

Zarar Ve Ziyan Davasinin Zamanaşimi:

zarar ziyan davası Madde 7 - Zarar ve ziyan davası, mutazarrır olan tarafın zararı öğrendiği günden bir sene ve her halde zarar ve ziyanı mucip fiilin vukuundan on sene geçmesiyle zamanaşımına uğrar. Şu kadar ki zarar ve ziyan cezayı mucip bir fiilin neticesi olupta ceza kanunları bu fiili daha uzun bir müddetle zamanaşımına tabi tutmakta ise hukuk davasında da ceza zamanaşımı cari olur.

Sayfayı Paylaş