gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Emral Avşar Kimlere Kırgındı

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

EMRAL AVŞAR, KİMSEYLE PAYLAŞMADIĞI GİZLİ SIRLARINI ÖLÜMÜNDEN KISA BİR SÜRE ÖNCE YAKIN DOSTU BUGÜN GAZETESİ YAZARI SAADET GÜRSES’E ANLATTI. İŞTE GÜRSES'İN KALEMİNDEN ANNE AVŞAR'IN SÖZLERİ:

- Damadım Kaya Çilingiroğlu, aslında herkesin bildiğinden daha eski Feraye ile birlikte olmaya başlamıştı. Ben bunu Hülya'ya söyleyemedim.

- İbrahim Tatlıses'i Hülya Avşar'a çok yakıştırmıştım.

- Gülben Ergen'le Seren Serengil üzerinde çok emeğim vardır. Hele Seren, evimde kaç ay yattı. Ona annelik yaptım, ikinci annesi sayılırdım. Bir kez arayıp sormadı bu kötü günümde. Gülben'in de sadece annesi aradı. Ne diyeyim şimdi ikisi de evli barklı kadın. Fazla bir şey söylemek istemiyorum.

- Hülya Avşar'ı kötülüklerden korumak için 20 sene peşinde koştum. Ailemi ihmal ettim, bu içimde bir uktedir.

- Helin'in çok iyi bir evlilik yapmasını isterim. İyi bir kısmetinin çıkıp da çoluk çocuk sahibi olmasını isterim. İş güç yapmasını değil de ablasının tersine onun evde oturmasını istiyorum.

-Torunum Zehra'nın anne ve babasıyla yaşamasını çok isterdim. Şimdi gözüm açık gitmeyecek. Çünkü canımdan çok sevdiğim Hülyam, Sadettin Bey'le çok mutlu.

gecce

Emral Avşar Kimlere Kırgındı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kırgınım....!

Kırgınım....!

Kırgınım Beni yüreğime kırgın bırakan herkese; Bir şehre, Bir dünyaya, Bu dünyanın, tebessümü unutmuş insanlarına, Sözlerini, dillerinde yüreklerin katili olarak besleyenlere…. Bir çocuk gibi Yüreğimin elinden tutup, sadece onunla oynamak istiyorum, Vefayı sadece o’ndan ummak ve ona vefalı olmak istiyorum… Kırgınım, Elimden oyuncağımı alanlara, Yüreğimle oynadığım oyundan...
  2. Emral Avşar Son Yolculuğuna Uğurlandı

Emral Avşar Son Yolculuğuna Uğurlandı

Hülya Avşar'ın 'amiralim' dediği, Çarşamba gecesi vefat eden annesi Emral Avşar için dün Teşvikiye Camii'ne cenaze töreni düzenlendi. Avşar'ın cenaze töreni, siyaset, iş ve sanat camiasından çok sayıda ismi bir araya getirdi. Hülya Avşar'ın Çarşamba gecesi vefat eden annesi Emral Avşar, dün Teşvikiye Camii'nde kılınan öğle namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki aile...
  3. Kırgınım işte

Kırgınım işte

Sözcükler anlamsız kaldı bugün Kelimeler yetmedi sevgimi anlatmaya İnanmadın belki de yanlış anladın Düğüm attı yüreğime sözlerin Kalbim yorgun gözlerim buğulu Küsmedim ama kırıldım sana bugün Uzağındayım artık herşeyin Aşkının sevginin sesinin Kaderime sebep sevdan Rüyaların en güzeli yaşanan Unut ne varsa dünden kalan Küsmedim ama kırıldım sana bugün Özlem sevmekti yokluğunda Hayalinse...
  4. Kırgınım Aşk'a...

Kırgınım Aşk'a...

KIRGINIM AŞKA Aslında bende biliyorum konuşacak bir şeyimizin kalmadığını ve paylaşacak bir şeyimizin ortada olmadığını. Yine de yüreğimden gücümün yettiği yere kadar sana sesleniyorum,bunları yazıyorum sana. Bugün sana olan kırgınlığımı rafa kaldırdım,sevgimi aldım avuçlarımın arasına,ona sığınıyorum. Cümlelerim kısa,kelimelerim buruk,gülüşlerim yalan ve kalbim kırık ama yazıyorum...
  5. Hülya Avşar Selma Ann Desmond bana kırgın değildi

Hülya Avşar Selma Ann Desmond bana kırgın değildi

hülya avşar selma ann desmond haberleri fotoları burada arkadaşlar. Reklamcı Ali Taran'ın eşi olan ve Ali Taran Ayşe Özyılmazel evliliği ile gündemi meşgul eden, eski soyadıyla Selma Taran olupta, boşandıktan sonra kızlık soyadı olan Selma Ann Desmond geçtiğimiz günlerde hayatını yitirdi Melek'lerim. Hayatının son aylarında magazin gündemine kanser hastalığı ve acılarıyla gelen Selma Ann...

Sayfayı Paylaş