gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Emral Avşar Son Yolculuğuna Uğurlandı

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG][​IMG] Hülya Avşar'ın 'amiralim' dediği, Çarşamba gecesi vefat eden annesi Emral Avşar için dün Teşvikiye Camii'ne cenaze töreni düzenlendi.

Avşar'ın cenaze töreni, siyaset, iş ve sanat camiasından çok sayıda ismi bir araya getirdi.

Hülya Avşar'ın Çarşamba gecesi vefat eden annesi Emral Avşar, dün Teşvikiye Camii'nde kılınan öğle namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki aile kabristanına defnedildi. Amerikan Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi'nde yaklaşık 15 gündür akciğer kanseri tedavisi gördükten sonra hayatını kaybeden Avşar'ın cenaze töreninde Hülya, Helin ve Leyla Avşar kardeşler, Hülya Avşar'ın eski eşi Kaya Çilingiroğlu ve kızı Zehra taziyeleri kabul etti. Ayvalık'a gömülmek isteyen ancak kızlarının isteği üzerine Zincirlikuyu Mezarlığı'na defnedilen Avşar'ın mezarı için Ayvalık'tan toprak getirtildi. Kaya Çilingiroğlu mezara toprak atılma sırasında küreği Sadettin Saran'a devretti. Sezen Aksu da yanında getirdiği sarı gülleri mezara bıraktı. Mezara ayrıca zemzem suyu döküldü. Cenaze töreninde Emral Avşar'ın
    akrabalarının ve yakınlarının yanı sıra, aralarında Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Ali Müfit Gürtuna, Sadettin Saran, Sezen Aksu, Gülben Ergen, Sibel Can, Orhan Gencebay, İbrahim Tatlıses, Oktay Kaynarca, Seray Sever, Hande Yener, Doğa Rutkay, Vildan Atasever, Şahan Gökbakar, Demet Akbağ, Adnan Şenses, Kerem Alışık, Halit Kıvanç, Dilek Hanif, Seda Ertan ve Acun Ilıcalı'nın da yer aldığı siyaset, sanat ve iş dünyasından çok sayıda isim hazır bulundu.
    Anne acısı hiçbir şeye benzemez
    Sibel Can: Emral Avşar ile hastalığı sırasında birçok kez görüştük. Ölümü ona hiç yakıştıramadım. Hülya, Helin ve Leyla Avşar adına çok üzgünüm. Aynı duyguları ben de yaşadım. Anne acısı hiçbir şeye benzemiyor. Annelerin
    alternatifi yok. Hülya da benim gibi annesine çok bağlı bir insan.
    İbrahim Tatlıses: Emral Avşar mükemmel bir insandı. Gittiği yerde Allah ona yardım etsin.
    Gülben Ergen: Hiçbir anne ölmese keşke... Amiral hakikaten amiraldi. Ben üç ay önce oğlum Atlas'ı götürmüştüm, saatlerce birlikte oldular. İyi ki götürmüşüm... Hastalık zamanında ziyaret etmek çok önemli. Böyle günlerde
    çok iyi bir duygu oluyor.
    Kaya Çilingiroğlu: Çok sevdiğim insandı. Uzun senelerimiz geçti, beni çokseverdi.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Emral Avşar Son Yolculuğuna Uğurlandı
    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olur inşallah ailesine sabır diliyorum

Emral Avşar Son Yolculuğuna Uğurlandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Osman Yağmurdereli son yolculuğuna uğurlandı

Osman Yağmurdereli son yolculuğuna uğurlandı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kazım Kanat son yolculuğuna uğurlandı

Kazım Kanat son yolculuğuna uğurlandı

Zatürree hastalığından vefat eden usta spor yazarı Kazım Kanat son yolculuğuna uğurlandı. Türk spor basınının duayen isimlerinden Kazım Kanat için Sabah gazetesi, Beşiktaş Kulübü ve Türkiye Spor Yazarları Derneği'nde (TSYD) ayrı ayrı tören düzenlendi. Kanat'ın naaşı ilk olarak, çalıştığı Sabah gazetesi önüne getirildi. Burada yapılan törene Sabah Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ergun...
  3. Şehitlerimiz Son Yolculuğuna Uğurlandı

Şehitlerimiz Son Yolculuğuna Uğurlandı

Lice’deki çatışmada şehit olan çavuş İsmail Uygun ve er Fevzi Güngör son yolculuğuna uğurlandı. Diyarbakır Lice’deki çatışmada şehit olan çavuş İsmail Uygun Kayseri’de, er Fevzi Güngör’ün Bitlis’in Güroymak ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı. Ağrı’da şehit olan Binbaşı Süleyman Can’ın cenazesi Ankara’ya gönderildi. Diyarbakır’ın Lice ilçesindeki çatışmada şehit olan jandarma çavuş İsmail...
  4. Şehit Polisler Son Yolculuğuna Uğurlandı

Şehit Polisler Son Yolculuğuna Uğurlandı

İskenderun’da dün teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan 2 polis memuru son yolculuklarına uğurlandı. Hatay’ın İskenderun ilçesinde şehit olan polis memurları İbrahim Darıcı ile Halil Aksak için İskenderun Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Grup Amirliği binası önünde düzenlenen törende İçişleri Bakanı Beşir Atalay bir konuşma yaptı. Bazen konuşma yapmanın zor ve sözün tükendiği zamanlar...
  5. Tuncay Özinel Son Yolculuğuna Uğurlandı

Tuncay Özinel Son Yolculuğuna Uğurlandı

tuncay özinel, tuncay özinel haberleri, tuncay özinel vefatı Sevgili melekler, eski tiyatroculardan komedyen Tuncay Özinel 71 yaşında hayatını kaybetti. Zeytinburnu'nda tedavi gördüğü hastanede, solunum yetmezliği nedeniyle hayatını kaybeden tiyatro sanatçısı Tuncay Özinel (71), toprağa verildi. Özinel için, Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'nde tören düzenlendi. Törene CHP Ankara...

Sayfayı Paylaş