gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Emre Akım Benden Adam olmaz

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

emre akim emre akım benden adam olmaz akım benden adam olmaz şarkısı Emre Akım Benden Adam olmaz 2007

SANATÇI ADI : Emre Akım

ALBÜM ADI : Benden Adam olmaz

YIL : 2007

COVER:

Emre Akım Benden Adam olmaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen - Bu Aşk Adam Olmaz

Gülşen - Bu Aşk Adam Olmaz

Rüyamızı gerçeklerle karartmadan yar, Sana bir çift sözüm var, Kulagını bana ver, Bu dunyanın tasasını sen ıstedın yar, Aglıyorsun ama şimdi, Mendilimi bana geri ver. Senden hiç birşey olmaz bana, Hamurunda ne iyilik ne kötülük yok, Benden hiç birşey olmaz sana, İçimde sana karsı hiç istek yok. Ne okur ne yazar, Ne gezer ne tozar, Ağlasanda uğrassanda, Bu ask adam olmaz. Ne yapar ne bozar,...
  2. Davut Güloğlu - Adam Olmaz

Davut Güloğlu - Adam Olmaz

salına salına geeznip durma artık sevda yolunda bir ileri iki geri koşturdu kalbin yorulmadı mı dolana dolana yana yıkılı kaybettin beni sonunda hacılara hocalara gittinde sordun yok olmadı mı? yok olmadı mı? kendi kendini kandırmadın mı? aşk diye heryere saldırmadın mı? benim yerimi dolduramadın mı? yok yarim senden adam olmaz yalan dolanla kandırmadın mı? başını belaya sardırmadın mı?...
  3. Emre Altuğ - Bırakın Beni

Emre Altuğ - Bırakın Beni

Duymasın bilmesinler diye her gece Gizli gizli sevişmedik mi delice Ardından kurduğum hayalleri görünce Korkudan kaçan dostları neyleyim Bırakın beni dağ başına Ceylan gözlüm gelsin yanıma Çırılçıplak yatalım karlara Eriyip sel olalım dostlara Gidenler gitsin ben dönmem yolumdan Sevda bu yaşanmaz meydan okumadan Dost diye karşıma çıkanlar yolumdan Çekilmedikten sonra neyleyim
  4. Beni Utandırmayın OLmaz mı:)

Beni Utandırmayın OLmaz mı:)

:dp47::dp47::hhh::hhh::hhh:
  5. Sen Adam Olmazsın

Sen Adam Olmazsın

sen adam olmazsın sen adam olamazsın olmazsın şiir Sen Adam Olmazsın Kaybedilen her ömür Yürekler bin bir parca Belki zaman bilir Bir cagre bulabilir ama Sevgiler her biri bir yerde Umursamazsin, anlamazsin Senin aglamadan zaten karin yok Senin yikilmakta karin ne olabilirki? Sen alismisin cöküp yalnizligina Bir duvarin kenarinda Kendine destan okumaya alismisin Sen alismissin.... Ben...

Sayfayı Paylaş