gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Emre Altuğ’la evlenen Çağla Şıkel Alişan'la Show tvde sabah şekeri olacak

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Geçtiğimiz hafta popçu Emre Altuğ’la evlenen Çağla Şıkel, şarkıcı Alişan’la Show TV’ de sabah programı sunmaya hazırlanıyor [​IMG]

Son zamanların en iyi ekran ikilisi olarak tanınan Çağla Şikel ve Alişan, şimdi de sabah programı ile ekranlara gelmeye hazırlanıyorlar. Program için her sabah saat 7'de kalkıp televizyon stüdyosuna gideceğini belirten Çağla Şikel, 'Yeni evliyiz ama eşim Emre, maalesef bensiz kahvaltı yapacak. O yatağında mışıl mışıl uyurken ben stüdyoda çekim için saç, baş, makyaj ve kıyafetle uğraşacağım' dedi.

HER SABAH 7'DE
    Alişan ise bu konuda şöyle konuştu: 'Canım arkadaşım Çağla'yla sabah programına başlamaktan çok mutluyum. Bu program benim için ilginç bir deneyim olacak. Her sabah 7'de kalkacağım, 10'dan 1'e kadar ekranda olacağız. Bu yüzden gece gezmelerine bile ara vermek zorundayım.' Sabah programlarının kadınlara yönelik olduğunu belirten Alişan, eğitici ve öğretici bir yayın yapacaklarını sözlerine ekledi.

Emre Altuğ’la evlenen Çağla Şıkel Alişan'la Show tvde sabah şekeri olacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mansur el sabah show

Mansur el sabah show

mansur el sabah mansur el sabah rtr şov taklitleri show MANSUR EL SABAH SHOW www.mansurelsabah.com İşte sizlere mansunu taktim ediyorum. Harika ötesi, taklit yeteneği 100 seviyesinde bir dj. Tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. Ha birde o gülüşü değiştirsen çok iyi olur mansur biraz sıkmadımı sence :) BU SHOW,BAŞKA SHOW Türkiyenin en ALEM radyosunda, 1994 ten beri,...
  2. Çağla Şıkel, Kıbrıs'ta havuz başında üstsüz güneşlenirken yakalandı

Çağla Şıkel, Kıbrıs'ta havuz başında üstsüz güneşlenirken yakalandı

mankenler üstsüz Çağla Şıkel, eşi Emre Altuğ'un sahne programı için gittiği Kıbrıs'ta havuz başında üstsüz güneşlenirken Star TV Mega Magazin programının kameralarına yakalandı.
  3. Çağla Şıkel bebeğini düşürdü

Çağla Şıkel bebeğini düşürdü

çağla şikel bebeğini düşürdü Çift, Ağustos ayında görkemli bir düğünle evlenmişti. Ünlü manken, sunucu ve oyuncu çağla Şıkel ile şarkıcı Emre Altuğ'u sevince boğan hamilelik haberi, önceki akşam kötü haberle son buldu. Yaklaşık bir aylık hamile olan Şıkel, önceki gün bebeğini kaybetti. Dün sabah sunuculuğunu Alişan'la yaptığı programa çıkamayan Şıkel, gece rahatsızlanınca apar topar...
  4. 2013 yılbaşında tvde hangi programlar olacak

2013 yılbaşında tvde hangi programlar olacak

Yılbaşında evde olacağımız kesinleşti.Bari tv eğlenceli olsa da sıkılmasak. 2013 yılbaşında hangi programlar olacak kanallar açıkladı mı ?
  5. Çağla Şikel Alişan'la İlgili İlk Kez Konuştu!

Çağla Şikel Alişan'la İlgili İlk Kez Konuştu!

Çağla Şikel Alişan Hakkında Konuştu Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde Alişan'ın Çağla Şikel'den özür diliyerek, uzun süredir devam eden küslüğü sona erdirmesi üzerine konuyla ilgili oalrak Çağla Şikel ilk kez bir açıklama yaptı.. Alişan ile çok uzun süre çalıştıklarını anımsatan Şıkel, 'Alişan ile aramızda bir dargınlık durumu oldu. Ben aslında kimseye küs kalamam. Alişan çok...

Sayfayı Paylaş