gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Emre Altuğ - Bu Kadar Mı?

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Güneşi bilmez ayı bilmez Aşk çölünde zalimi kayıbım ben Haykırmaksa aşkı en ayıbı
    Kullar arasında en ayıbım ben
    Ne eser ne hasar kaldı inan aşkından
    Ne arar ne sorar vefasız o
    zalim yar
    Bu kadar mı ee bu kadar mı
    acımasız oldun sen
    bu kadar mı ee bu kadar mı
    özledinde aramadın neden
    BU KADAR BU KADAR BUKADARMI SEVDİN
    Bu kadarmı buraya kadarmı
    Bana verdiğin sözler nerde
    o kadar mı öyle kolaymı
    Kalbim kırık ama hala sende buraya kadarrr....

Emre Altuğ - Bu Kadar Mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emre Altuğ

Emre Altuğ

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. emre altuğ

emre altuğ

Emre Altuğ 14 nisan 1970 tarihinde sabahın 8,30`unda ev hanımı bir annenin. diş hekimi bir babanın 2. oğlu olarak dünyaya geldi. Eğitimini şair Behçet Kemal Çağlar ilköğretim okulu şişli terakki lisesi ve üstün başariyla girdiği istanbul üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olarak tamamladı. 1999 yılında ilk albümü ibret-i alem`i çıkarmadan önce Sezen Aksu, Leman Sam, Sertab Erener, Levent...
  3. Emre Altuğ - Nerdesin

Emre Altuğ - Nerdesin

Kaldırımlar yine en yakın dostum oldu Yokluğunda savruldum ordan oraya Rüzgarınla senin ektiğin rüzgarınla Belki bin defa karşı koydum fırtınaya Ama sevgilim yine sensizim Ellerimdeydin, ve bir gün daha Yine çaresiz bir asır gibi geçti Nerdesin Ah öyle zor, sen olmadan ayakta kalmak Öyle zor, hayatla teke tek kalmak Ah öyle zor Kaybolan ümitlere, harcanan sevgilere Hele sensizliğe katlanmak...
  4. Emre Altuğ - Hosgeldin

Emre Altuğ - Hosgeldin

Yeni tanismis olsakta Sanki ben seni coktandir biliyorum Taze asiklar olsakta Her sabah sana cicek topluyorum Seni Seviyorum.. Etkilenme ondan bundan Kader kismet belli bastan Hosgeldin bu benim yüregim Ister sigin ister delir Sen sec kendi hayatin lal la la la lal la Herkes bir sey söyler Sen kalbini dinle
  5. Emre Altuğ - Ağlayamıyorum

Emre Altuğ - Ağlayamıyorum

susamis gözlerim bir damla yasa aglayamiyorum eskisi gibi erirdi sanki derdim dökülen her damlada aglayamiyorum simdi kurumus toprakta aranan su gibi gönlümde ki yagmur mevsimleri de bitti bogazim dügüm dügüm unutuldu gülüsüm aglayamazsam solar çürürüm feryadim varsin duyulsun zalim yardan ici yansin haber alsin beni duyandan belki bir selam götürür hasret kalandan ayriligin dert...

Sayfayı Paylaş