gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Emre Altuğ - Dertlere Derman Olsam

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Yine de akşam oldu Hevesim ta içimde Bir de yağmur vuruyor
    Gökler sanki indi yere

Atıp ipleri buluta bir salıncak kurabilsem
    Dolaşıp dünyayı sonra kuraklara inebilsem

Toprağı koklayıp da, cebime güneşi doldursam
    Ah kendime çare yokken, dertlere derman olsam

Emre Altuğ - Dertlere Derman Olsam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emre Altuğ

Emre Altuğ

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. emre altuğ

emre altuğ

Emre Altuğ 14 nisan 1970 tarihinde sabahın 8,30`unda ev hanımı bir annenin. diş hekimi bir babanın 2. oğlu olarak dünyaya geldi. Eğitimini şair Behçet Kemal Çağlar ilköğretim okulu şişli terakki lisesi ve üstün başariyla girdiği istanbul üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olarak tamamladı. 1999 yılında ilk albümü ibret-i alem`i çıkarmadan önce Sezen Aksu, Leman Sam, Sertab Erener, Levent...
  3. Emre Altuğ - Gel Gel

Emre Altuğ - Gel Gel

Gel Gel Ne senle oluyor ne sensiz oluyor Yaşarken bugünü dün çekilmiyor Ne senle oluyor ne sensiz oluyor Gönül bu derdine her zaman Kendi derman kendi derman kendi derman oluyor Yarım kaldı aşkımız Şimdi biraz şaşkınız Yine de sen ara beni ara sıra Belki döner şansımız [2] Gel gel gel yanıma Gel gel gel ara sıra Gel gel gel gel bana Gel yada ara arasıra...[2]
  4. Emre Altuğ - Asla Dönmem

Emre Altuğ - Asla Dönmem

Hiç çare kalmadı, yok ki gidecek yerim Bunca güzelin arasında, yaramadı yavrum bu şehrin de yine havası Dünya alem gördü beni Benden aldın benliğimi Kaçsam göçsem aynı şarkı Sen allar giy ben kırmızı Asla dönmem, gelmem yanına Artık yalanlara karnım toksa da Ölüm yok ya, aşka gelip en sonunda Yalancı olursam ağlama
  5. Emre Altuğ Tümörden Ameliyat oldu

Emre Altuğ Tümörden Ameliyat oldu

Geçtiğimiz günlerde Çağla Şıkel ile dünya evine giren Emre Altuğ Hastanede...

Sayfayı Paylaş