gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Emre Altuğ veÇağla Şike Altuğ'un düğün davetiyesi

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

espirili davetiye sözleri esprili düğün davetiye sözleri esprili davetiyeler almanya çağla şikel sözü Altuğ veŞikel'in düğün davetiyesi
    10 Ağustos günü Sortie'de evlenecek olan Emre Altuğ ile Çağla Şıkel'in düğün davetiyeleri dağıtılmaya başlandı.
    10 Ağustos günü Sortie'de evlenecek olan Emre Altuğ ile Çağla Şıkel'in düğün davetiyeleri dağıtılmaya başlandı.

Çift, kendi fotoğraflarının basılı olduğu davetiyeye şu esprili satırları yazdırdı: "Bize ayrılan 'flört' süresinin sonuna geldik/ Şimdi evlilik zamanı/ İlk anlarını/ Birlikte yaşayacağız/ Aşkın sonu selamet..."Çağla Şıkel, önceki gün Vize Tarih ve Kültür Festivali kapsamında düzenlenen defilede düğün provası yaptı. Ünlü manken podyuma Erol Albayrak imzalı gelinlikle çıktı.

kaynak: internethaber

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Emre Altuğ veÇağla Şike Altuğ'un düğün davetiyesi
    davetiyeyi de görseydik:)

3. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Davetiye olsa koyacaktım... Ama yok ki :D

4. göknur

göknur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

al sana davetiye canim

[​IMG]davetiyelelerinde kendi resimleri var resmin ortasindada sunlar yaziyor
    Bize ayrilan flörtsüresinin sonuna geldik

simdi evlilik zamani
    ilk anlarini birlikte yasayacagiz
    askin sonu selamet

allah bir yastikta kocatsin deyim artik

5. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Bu resimde rastgele çekilmiş bir davete gittiklerinde yani haberleri olmadan çekilen resimmiş :) Allah mesut etsin. Yakışıyorlar inşallah ayrılmazlar

Emre Altuğ veÇağla Şike Altuğ'un düğün davetiyesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emre Altuğ

Emre Altuğ

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Emre Altuğ'dan sert açıklamalar...

Emre Altuğ'dan sert açıklamalar...

Emre Altuğ, "Seninle" dergisine verdiği röportajda, yıllar öncesinde kalan bir hıncını dile getirdi. Tarkan ve Burak Kut yüzünden albüm çıkarmakta geciktiğini söyleyen Altuğ, iki şarkıcının ilk albümleri hakkında da sert konuştu. "Tam ben bu mesleği yapmaya karar vermişim; birileri çıkıyor "Kıl oldum abi" diyor, ben de ona kıl oluyorum. Öbürü çıkıyor "Benimle...
  3. emre altuğ

emre altuğ

Emre Altuğ 14 nisan 1970 tarihinde sabahın 8,30`unda ev hanımı bir annenin. diş hekimi bir babanın 2. oğlu olarak dünyaya geldi. Eğitimini şair Behçet Kemal Çağlar ilköğretim okulu şişli terakki lisesi ve üstün başariyla girdiği istanbul üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olarak tamamladı. 1999 yılında ilk albümü ibret-i alem`i çıkarmadan önce Sezen Aksu, Leman Sam, Sertab Erener, Levent...

Sayfayı Paylaş