gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Emre Altuğ'dan sert açıklamalar...

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Emre Altuğ, "Seninle" dergisine verdiği röportajda, yıllar öncesinde kalan bir hıncını dile getirdi. Tarkan ve Burak Kut yüzünden albüm çıkarmakta geciktiğini söyleyen Altuğ, iki şarkıcının ilk albümleri hakkında da sert konuştu. "Tam ben bu mesleği yapmaya karar vermişim; birileri çıkıyor "Kıl oldum abi" diyor, ben de ona kıl oluyorum. Öbürü çıkıyor "Benimle oynama" diyor. "Seninle oynayan kim" diyorum. Üstelik benden de küçük çocuklar hepsi, aramızda iki-üç yaş var. Bir yandan birileri "Neden albüm yapmıyorsun?" diyor, "Bak herkes yapıyor zaten" diyorum." "Yıllar sonra kendimi şöyle bir sorgulayınca anladım ki, cesaret edememişim o dönem... "Ya başarılı olamazsam" diye korkmuşum. Sonra aradan yıllar geçti. Sezen'e (Sezen Aksu) kadar geldi iş. "Hadi sana albüm yapalım" dedi Sezen." Ama ne yazık ki olmadı. Tam onunla albüm yapacakken, Onno Tunç'un ölüm haberi geldi ve her şey durdu.

Emre Altuğ'dan sert açıklamalar... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emre Altuğ veÇağla Şike Altuğ'un düğün davetiyesi

Emre Altuğ veÇağla Şike Altuğ'un düğün davetiyesi

espirili davetiye sözleri esprili düğün davetiye sözleri esprili davetiyeler almanya çağla şikel sözü Altuğ veŞikel'in düğün davetiyesi 10 Ağustos günü Sortie'de evlenecek olan Emre Altuğ ile Çağla Şıkel'in düğün davetiyeleri dağıtılmaya başlandı. 10 Ağustos günü Sortie'de evlenecek olan Emre Altuğ ile Çağla Şıkel'in düğün davetiyeleri dağıtılmaya başlandı. Çift, kendi fotoğraflarının...
  2. Okan Bayülgen Emre Altuğ'un telefonunu neden açmadı

Okan Bayülgen Emre Altuğ'un telefonunu neden açmadı

Okan Bayülgen, kendisini sabahın 5'inde arayan Emre Altuğ'un telefonunu açmadığını söyledi. Okan Bayülgen, Çağla Şıkel'i eleştirdiği için kendisini sabahın 5'inde arayan ünlü mankenin eşi Emre Altuğ'un telefonunu açmadığını söyledi. Emre'yi çok severim Okan Bayülgen, iki hafta önce "Disko Kralı"nda Çağla Şıkel'in 'Her Şey Dahil' programındaki sunuculuğunu ti’ye alması...
  3. Çağla Şikel ve Emre Altuğ'un Boşanmayacağız Açıklaması

Çağla Şikel ve Emre Altuğ'un Boşanmayacağız Açıklaması

çağla şikel, emre altuğ, çiftin boşanma haberleri, çift boşanıyor mu, konuları hakkında detaylı bilgi alalım. Son zamanalrda boşanacakları yönünde açıklamalar oldukça fazlalaştı çift hakkında melekler. Ancak kesin kararı açıklayarak 'boşanmayacaklarını' duyuran çift mutlu olduklarını da söylemekten kaçınmadı. Emre Altuğ-Çağla Şıkel çifti boşanacakları yönünde çıkan dedikodulara yeni...
  4. Çağla Şikel'e Emre Altuğ'dan Yasak !

Çağla Şikel'e Emre Altuğ'dan Yasak !

çağla şikel emre altuğ çağla şikel haberleri emre altuğ haberleri Sevgili melekler, Çağla Şikel'e eşi Emre Altuğ 'dan bikinili çekim yasağı gelmiş. Vernel Max reklamlarının yeni yüzü olan Çağla Şikel, oğullarıyla oynadığı reklam filminin ardından samimi açıklamalarda bulundu. İşte Çağla Şikel haberleri, haberin detayları ve ünlü mankenin açıklamaları... :) Hazırlanan set evime o kadar...
  5. Emre Altuğ'un Babası Yoğun Bakımda!

Emre Altuğ'un Babası Yoğun Bakımda!

Bu konu; Emre Altuğ'un Babası Yoğun Bakımda haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başarılı pop şarkıcımız Emre Altuğ'un babası yoğun bakımda! Ünlü sanatçının babası boğulma tehlikesi atlattı ve hemen hastaneye kaldırıldı. İşte haberin detayları... Sanatçı Emre Altuğ’un babası 80 yaşındaki Tuncer Altuğ, İzmir’in Çeşme İlçesi’ndeki evinde içtiği balgam söktürücü sonrası...

Sayfayı Paylaş