gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Emre Aydın Beni Biraz Böyle Hatırla şarkısı sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Emre Aydın Beni Biraz Böyle Hatırla şarkısı sözü Selam kızlar sizden, Emre Aydın Beni Biraz Böyle Hatırla şarkısının sözlerini rica ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Emre Aydın Beni Biraz Böyle Hatırla şarkısı sözleri Emre Aydın Beni Biraz Böyle Hatırla şarkısının sözü

Dağılmış eşyalar dört bir yana,
    Sessizliğimiz uykusuzluktan değil,
    Toplasan iki kişi eder miyiz hala?
    Beni biraz böyle hatırla
    Biliyorum bir kaç kere açılmaz hiçbir bavul
    Biliyorum çalışmaz saatler gibi
    Bu ev, ev değil artık
    Biliyorum çok üzgünüm
    Karşımdasın ama bak yoksun burada
    Hatırla kaybettiğin herşey gibi
    Yabancı bir korkak belki
    Böyle hatırla
    Sarıl kendine sıkıca,
    Bu hayat benim değil de
    Beni biraz da böyle hatırla
    Beni biraz da böyle hatırla

Emre Aydın Beni Biraz Böyle Hatırla şarkısı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sıla Gitme Dur Biraz şarkısı sözü

Sıla Gitme Dur Biraz şarkısı sözü

Sıla Gitme Dur Biraz şarkı sözleri Sıla Gitme Dur Biraz şarkısı sözü O muhteşem sesiyle dur gitme biraz diyen Sıla'nın Gitme Dur Biraz Daha şarkısının sözlerini, şarkıyı sevenler ve Sıla seven Melek'ler için paylaşıyoruz :) Sıla Gitme Dur Biraz şarkısının sözleri: Gitme dur biraz. Yılların özlemini, gözlerini sarsın bu ayaz. Dur gitme biraz. Kalbime, en derine sözlerini döksün bu hazan.
  2. Emre Aydın Alıştım Susmaya Şarkısı Sözleri

Emre Aydın Alıştım Susmaya Şarkısı Sözleri

Emre Aydın Alıştım Susmaya Şarkısının Sözleri Emre Aydın Alıştım Susmaya Şarkısı Emre Aydın hayranları için sanatçının Alıştım Susmaya adlı parçasının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Çok zor bazen Avaz avaz susmak! Saklanmak kendine Kendinden vazgeçmişken Çok zor bazen 'Belkiler' biriktirmek Ve sana tutunmak Hem de sana rağmen Üşürsen söyle hemen İçimin camları kapansın...
  3. Emre Aydın Soğuk Odalar şarkısı sözü

Emre Aydın Soğuk Odalar şarkısı sözü

Emre Aydın Soğuk Odalar şarkısı sözü Emre Aydın Soğuk Odalar sözleri Merhaba Sevgili melek'ler ve Emre Aydın hayranı olan tüm misafirler, bu yazımızda Emre Aydın'ın Soğuk odalar adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Durdu zaman bir şey diyemedim Gitmek istedin ve gittin Aynı gökyüzünde,ayrıydı güneşin Söyle bari iyi misin Burası soğuk soğuk odalar Yoksun neye yarar Örtünsem...
  4. Emre Aydın Beni Biraz Böyle Hatırla Şarkı Sözü

Emre Aydın Beni Biraz Böyle Hatırla Şarkı Sözü

Emre Aydın Beni Biraz Böyle Hatırla Şarkı Sözü istiyorum sizden lütfen b u şarkının sözlerini biliyorsanız buraya yazın
  5. Emre Aydın Beni Biraz Böyle Hatırla Şarkısının Sözleri

Emre Aydın Beni Biraz Böyle Hatırla Şarkısının Sözleri

Emre Aydın Beni Biraz Böyle Hatırla Şarkı Sözü Emre Aydın Beni Biraz Böyle Hatırla Şarkısının Sözleri Müzik dünyasının başarılı ve sevilen isimlerinden Emre Aydın'ın seslendirdiği Beni Biraz Böyle Hatırla adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Dağılmış eşyalar dört bir yana, Sessizliğimiz uykusuzluktan değil, Toplasan iki kişi eder miyiz hala? Beni...

Sayfayı Paylaş