gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Emre Aydın - Çığlık Çığlığa

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Işıkla kal ve sakın değişme Onlar seni değiştirmek isteseler de Başını eğme ismimle uyan her güne
    Ne kadar benim olmak istemesen de

Sesimi hisset şarkıma dokun işte
    Onlar hep sorarlar boşver ilgilenme
    Kaçı kaldı ki sen çekip gidince
    Ne kadar geri dönmek istemesen de

Şehirler yandı çığlık çığlığa
    Ben acıyı tattım kanına karıştım (x2)

Işıkla kal ve sakın değişme
    Onlar seni değiştirmek isteseler de
    Başını eğme ismimle uyan her güne
    Ne kadar benim olmak istemesen de

Şehirler yandı çığlık çığlığa
    Ben acıyı tattım kanına karıştım (X3)

Emre Aydın - Çığlık Çığlığa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emre Aydın

Emre Aydın

emre aydın __________________
  2. emre aydın

emre aydın

2 Şubat 1981`de Isparta`da doğdu. İlk öğretimi Isparta`da tamamladı. Antalya Anadolu Lisesi`nden mezun olduktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünde öğrenim gördü. 2002 yılında katıldığı SingYourSong beste yarışmasında grubu 6. Cadde`yle Türkiye birincisi oldu. Aynı yıl Universal Muzik tarafından yayınlanan toplama albümde...
  3. Emre aydın

Emre aydın

Emre Aydın ALBÜMÜN ÜÇÜNCÜ VİDEOSU “GİT” İÇİN GELDİ VE KISA BİR SÜRE SONRA DÖRDÜNCÜ BİR VİDEO HAZIRLIĞINA GİRDİNİZ. “GİT” DAHA YENİYKEN, BİZE ONUN KLİP ÇALIŞMASI İLE İLGİLİ BİLGİ VEREBİLİR MİSİNİZ ? 3. videoklibim “Git” e çekildi. Antakya’da gerçekleştirdik çekimleri. Yönetmenlerim Mike Norman ve Yon Thomas’dı. Antakya’yı seçmemizdeki en önemli sebep, geçen yıl çıkmış olduğum...
  4. emre aydın

emre aydın

emre aydın hayat hikayesi emre aydının evi " Yarışı benim fanlarım kazandı " AFİLİ SEVGİ Röportajı Emre AYDIN; Sevgi yarışında zirveye çıkmanın hazzı bir başka olsa gerek. Hele ki o zirve koca bir kıtanın üzerinde yükseliyorsa. Yalnızlığın pek bir afilisini bizlere anlatan Emre Aydın' ın adı yazıyor şimdilerde o zirvede. Çünkü o, geçtiğimiz hafta İngiltere' nin...
  5. Emre Aydın

Emre Aydın

emre aydın emre aydin Hey maaşallah beeaa yakışıklılığa tatlılığıa bak şurdaki sevimliliğe bak aşkım o benim ya :kapiş::kapiş::kapiş: Bakın resimleri koyuyorum ama sulananı yolarım:dil::dil: Koyduğuma pişman etmeyin beni:sinir: :D:D

Sayfayı Paylaş