gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Emre AydıN - DayaN YaLnızLığım (akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

dayan yalnızlığım akor emre aydın dayan yalnızlığım tab tab emre aydın akor Kapo:3
    Am F Am F Am
    Karla karışık yağar hüzün, üstüm başım hep uzun kollu
    F E Am
    Benden iyi bilirsin, anlatmama lüzum var mı
    F Am F Am
    Gözlerim senden sonra hep parçalı bulutlu
    F E Am
    Sen de baksan görürsün bakmaya yüzün var mı

C E
    Mutlu muyduk ki sade nefes aldık
    F E
    Bıktım artık uzatma yaslan bana ağla

Am Dm Am
    Kal yanımda böyle sonbahar gelince
    E Am
    Soysuzlar içinde kalma yalnızlığım
    Dm Am
    Bak yenildik işte zamanı gelince
    E Am
    Kalkarız belki de dayan yalnızlığım

Am F Am F Am
    Uzun yola gitmeden iki koltuk ayırttım
    F E Am
    Seninkisi cam kenarı sormana lüzum var mı
    F Am F Am
    Farkı yok ki geçmişten ilk kez görmüş değilsin
    F E Am
    Hiç kuraya girmeden hep kısa çöpü çekmişsin

Emre AydıN - DayaN YaLnızLığım (akor) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emre Aydın - Afili Yalnızlık

Emre Aydın - Afili Yalnızlık

Ölsem, ölsem, ölsem... hemen şimdi Kaçsam, gitsem, kaçsam... tam da şimdi Bu kez pek bir afili yalnızlık Aldatan bir kadın kadar düşman Ağzı bozuk üstelik... bırakmıyor acıtmadan Bu kez pek bir afili yalnızlık Ağlayan bir kadın kadar düşman Tuzaklar kurmuş üstelik Bırakmıyor acıtmadan Bitiyorum her nefeste Ne halim varsa gördüm Çok koştum, çok yoruldum Ve şimdi ben de düştüm.......
  2. Emre Aydın - Afili Yalnızlık - Akor

Emre Aydın - Afili Yalnızlık - Akor

Intro Am - F Am C G Ölsem ölsem ölsem hemen şimdi Am C G Kaçsam gitsem kaçsam tamda şimdi Dm Am Bu kez pek bi afili yanlızlık Am E Aldatan bi kadın kadar düşman E C G Dm Ağzı bozuk üstelik bırakmıyor acıtmadan Dm Am Bu kez pek bi afili yanlızlık Am E Ağlayan bi kadın kadar düşman E C G Dm Tuzaklar kurmuş üstelik bırakmıyor acıtmadan Am Dm İçiyorum her nefeste ne...
  3. Emre AydıN - Hareket Vakti (akor)

Emre AydıN - Hareket Vakti (akor)

hareket vakti akor okul vakti notaları emre aydın is karası Am İs karası gibiyim o temiz ellerinde F Dil yarası gibiyim bu masum sözlerinde Dm E Kal deme hiç, bunu benden isteme Am Sus bu gece Bana aşktan sakın hiç bahsetme F Dur bu gece Bana dokunma, beni delirtme Dm E Sana boşuna umut vermek istemem Am Çağıran bir şeyler var hep ) E )...
  4. Emre AydıN - SeN AnLarsıN (akor)

Emre AydıN - SeN AnLarsıN (akor)

sen anlarsın akor emre aydın sen anlarsın tab tab emre aydın akor İNTRO:Bm-Em-G-Bm Bm Em Bugün biraz gerginim yine sesim değişik gelebilir biraz G Bm Ama sen anlarsın bana katlanırsın Bm Em Tuhaf laflar edebilirim seni belki üzebilirim G Bm Ama...
  5. Emre AydıN - TesadüfeN (akor)

Emre AydıN - TesadüfeN (akor)

tesadüfen akor emre aydın tesadüfen akor C G Dün gece seni gördüm rüyamda C G Ağla¤¤¤¤¤ uyandım tek hatırladığım C G Nerdesin ve ne yapmaktasın şimdi Am C G Ben hala seni söylüyorum Am E7(e) } X2 Belki bir gün tesadüfen C G Telefonlara ben baktım...

Sayfayı Paylaş