gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Emre Aydın - İhtiyacım Var Sana

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Bugün biraz gerginim yine Sesim değişik gelebilir biraz Ama sen anlarsın
    Bana katlanırsın
    Tuhaf laflar edebilirim
    Seni belki üzebilirim
    Ama sen susarsın
    Çünkü beni tanırsın

Öyle çabuk kızma derdin hep
    Bu kadarda kolay alınma
    O zaman beni sar hadi sarıl bana
    Değişmez huylar bilirsin
    Bir kerede sen dene alışmayı
    Ben göğsüne yatarken öyle derin nefes alma

Bu ara ihtiyacım var sana
    Ellerimi sakın bırakma
    Bana huzur veren tek yer senin yanın unutma
    Gün varıncaya kadar sabaha
    Sakın hiçbir yere kalkma
    Fazla bir şey istemem sadece dur burada(x2)

Emre Aydın - İhtiyacım Var Sana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emre Aydın

Emre Aydın

emre aydın __________________
  2. emRe aydıN!!!!

emRe aydıN!!!!

UNUT GİTTİĞİN Bİ YERDE Adının karşısında acı yazıyor bütün sözlüklerde Ne desen küfür gibi , senden yana cümleler bile Gülüşlerim vardı benim ... Ben kimin , ben nerdeyim ? Tam karşıya geçerken bıraktığın o el benim Bir de sen bırak beni Unut gittiğin bir yerde Kim kaldı ki Çok büyüdüm sayende Tabirim caiz değil , numunem yok , sende kalsın aslım Müstakil bir masaldı , bitti...
  3. Emre Aydın - Kim Dokunduysa Sana

Emre Aydın - Kim Dokunduysa Sana

Kim dokunduysa sana Yapma , dokunma Kim dokunduysa sana ... ona git Nerde unuttuysan beni ... orda kal Ezdirmem kendimi sana Yaptım çünkü aşık oldum� deme , konuşma Ona öyle demezler buralarda Alem inansa sözüne ben inanmam Beş para eder mi varlığın ? Ki yokluğun beni acıtsın Alem eğilsin önünde , ben eğilmem Yapma , dokunma Kim dokunduysa sana ... ona git Nerde unuttuysan beni ......
  4. Emre aydın

Emre aydın

Emre Aydın ALBÜMÜN ÜÇÜNCÜ VİDEOSU “GİT” İÇİN GELDİ VE KISA BİR SÜRE SONRA DÖRDÜNCÜ BİR VİDEO HAZIRLIĞINA GİRDİNİZ. “GİT” DAHA YENİYKEN, BİZE ONUN KLİP ÇALIŞMASI İLE İLGİLİ BİLGİ VEREBİLİR MİSİNİZ ? 3. videoklibim “Git” e çekildi. Antakya’da gerçekleştirdik çekimleri. Yönetmenlerim Mike Norman ve Yon Thomas’dı. Antakya’yı seçmemizdeki en önemli sebep, geçen yıl çıkmış olduğum...
  5. Emre Aydın - Kim Dokunduysa Sana Ona Git (akor)

Emre Aydın - Kim Dokunduysa Sana Ona Git (akor)

git akor emre aydın kim dokunduysa sana akor kim dokunduysa sana ona git emre aydın ona Am Yapma, dokunma Em Kim dokunduysa sana ona git F Nerde unuttuysan beni orda kal (Dm) Em Ezdirmem kendimi sana Em F Yaptım çünkü âşık oldum deme, konuşma Em F Ona öyle demezler buralarda Em F âLem inansa sözüne ben inanmam Em F Beş para eder mi varlığın Em F Ki yokluğun beni acıtsın Em F âLem eğilsin...

Sayfayı Paylaş