gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Emre Aydın - Kağıt Evler (2010)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Emre Aydın'dan yepyeni bir albüm sevenleriyle buluştu Albüme adına veren parça "Kağıttan evler"Albümün diğer parçalarına gelince [​IMG] 01.Bu Yağmurlar
    02.Alıştım Susumaya
    03.Hoşçakal
    04.Tam Dört Yıl Olmuş Dün
    05.Duymak İstiyorum
    06.Ayrı Ayrı
    07.Kimse Olmadı Senin Gibi
    08.Geniş Zamanlar Yok
    09.Son Defa
    10.Kağıt Evler

Emre Aydın - Kağıt Evler (2010) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emre Aydın

Emre Aydın

emre aydın __________________
  2. :,Emre Aydın,:

:,Emre Aydın,:

:,Emre Aydın,:ın afili yalnızlık adlı albümününü almanızı tavsiye ederim şarkılarına bayılacaksınız
  3. emRe aydıN!!!!

emRe aydıN!!!!

UNUT GİTTİĞİN Bİ YERDE Adının karşısında acı yazıyor bütün sözlüklerde Ne desen küfür gibi , senden yana cümleler bile Gülüşlerim vardı benim ... Ben kimin , ben nerdeyim ? Tam karşıya geçerken bıraktığın o el benim Bir de sen bırak beni Unut gittiğin bir yerde Kim kaldı ki Çok büyüdüm sayende Tabirim caiz değil , numunem yok , sende kalsın aslım Müstakil bir masaldı , bitti...
  4. Emre aydın

Emre aydın

Emre Aydın ALBÜMÜN ÜÇÜNCÜ VİDEOSU “GİT” İÇİN GELDİ VE KISA BİR SÜRE SONRA DÖRDÜNCÜ BİR VİDEO HAZIRLIĞINA GİRDİNİZ. “GİT” DAHA YENİYKEN, BİZE ONUN KLİP ÇALIŞMASI İLE İLGİLİ BİLGİ VEREBİLİR MİSİNİZ ? 3. videoklibim “Git” e çekildi. Antakya’da gerçekleştirdik çekimleri. Yönetmenlerim Mike Norman ve Yon Thomas’dı. Antakya’yı seçmemizdeki en önemli sebep, geçen yıl çıkmış olduğum...
  5. Emre Aydın

Emre Aydın

emre aydın emre aydin Hey maaşallah beeaa yakışıklılığa tatlılığıa bak şurdaki sevimliliğe bak aşkım o benim ya :kapiş::kapiş::kapiş: Bakın resimleri koyuyorum ama sulananı yolarım:dil::dil: Koyduğuma pişman etmeyin beni:sinir: :D:D

Sayfayı Paylaş