gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Emre Aydın - Kim Dokunduysa Sana

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Kim dokunduysa sana Yapma , dokunma
    Kim dokunduysa sana ... ona git
    Nerde unuttuysan beni ... orda kal
    Ezdirmem kendimi sana

Yaptım çünkü aşık oldum� deme , konuşma
    Ona öyle demezler buralarda
    Alem inansa sözüne ben inanmam

Beş para eder mi varlığın ?
    Ki yokluğun beni acıtsın
    Alem eğilsin önünde , ben eğilmem

Yapma , dokunma
    Ezdirmem kendimi sana

Sen öğrettin bana ağlamayı
    Başıma yastık basıp hıçkırmayı
    Alem affetse seni ben affetmem

Onlar gibi değilim ben
    Adam olmadı hala benden
    Adam kölen olsun senin , ben olmam

Yapma , dokunma
    Ezdirmem kendimi sana

Emre Aydın - Kim Dokunduysa Sana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. emRe aydıN!!!!

emRe aydıN!!!!

UNUT GİTTİĞİN Bİ YERDE Adının karşısında acı yazıyor bütün sözlüklerde Ne desen küfür gibi , senden yana cümleler bile Gülüşlerim vardı benim ... Ben kimin , ben nerdeyim ? Tam karşıya geçerken bıraktığın o el benim Bir de sen bırak beni Unut gittiğin bir yerde Kim kaldı ki Çok büyüdüm sayende Tabirim caiz değil , numunem yok , sende kalsın aslım Müstakil bir masaldı , bitti...
  2. Emre Aydın - İhtiyacım Var Sana

Emre Aydın - İhtiyacım Var Sana

Bugün biraz gerginim yine Sesim değişik gelebilir biraz Ama sen anlarsın Bana katlanırsın Tuhaf laflar edebilirim Seni belki üzebilirim Ama sen susarsın Çünkü beni tanırsın Öyle çabuk kızma derdin hep Bu kadarda kolay alınma O zaman beni sar hadi sarıl bana Değişmez huylar bilirsin Bir kerede sen dene alışmayı Ben göğsüne yatarken öyle derin nefes alma Bu ara ihtiyacım var sana Ellerimi...
  3. Emre AydıN - İhtiyacım Var SaNa (akor)

Emre AydıN - İhtiyacım Var SaNa (akor)

bu ara ihtiyacım var sana akor emre aydın bu ara ihtiyacım var sana akor tab emre aydın İntro:bm-em-G-bm Bm Em Bugün biraz gerginim yine sesim değişik gelebilir biraz G Bm Ama sen anlarsın bana katlanırsın Bm Em Tuhaf laflar edebilirim seni belki üzebilirim G Bm Ama sen susarsın çünkü beni tanırsın G Öle...
  4. emre aydın

emre aydın

emre aydın hayat hikayesi emre aydının evi " Yarışı benim fanlarım kazandı " AFİLİ SEVGİ Röportajı Emre AYDIN; Sevgi yarışında zirveye çıkmanın hazzı bir başka olsa gerek. Hele ki o zirve koca bir kıtanın üzerinde yükseliyorsa. Yalnızlığın pek bir afilisini bizlere anlatan Emre Aydın' ın adı yazıyor şimdilerde o zirvede. Çünkü o, geçtiğimiz hafta İngiltere' nin...
  5. Emre Aydın

Emre Aydın

emre aydın emre aydin Hey maaşallah beeaa yakışıklılığa tatlılığıa bak şurdaki sevimliliğe bak aşkım o benim ya :kapiş::kapiş::kapiş: Bakın resimleri koyuyorum ama sulananı yolarım:dil::dil: Koyduğuma pişman etmeyin beni:sinir: :D:D

Sayfayı Paylaş