gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Emre Aydın - Kör Talih

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Dur tahmin edeyim! Çok mu yoruldun? Çok mu mutsuzsun?
    Gidiyor musun?
    Bırak artık bahsetme kaderden filan
    Biliyorum herşeyi kördüğüm bu filmi
    Sessizliği paylaştığımız zamanlarda
    Yada şimdi burada bu kör kuyuda
    Bırakmadı peşimi bıramıycakta
    Kör talih Ahhhh kör talih

Dert etme alışırım biraz zamanla
    Koşarım tek başıma yalın ayakla
    Yalnız bırakmaz yer yerinden oynasa

Amaaaaannnnnnnnnn kör talih
    Aaaaahhhhhhh kör talih

Dert etme alışırım biraz zamanla
    Koşarım tek başıma yalın ayakla
    Yalnız bırakmaz yer yerinden oynasa

Emre Aydın - Kör Talih konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :,Emre Aydın,:

:,Emre Aydın,:

:,Emre Aydın,:ın afili yalnızlık adlı albümününü almanızı tavsiye ederim şarkılarına bayılacaksınız
  2. emRe aydıN!!!!

emRe aydıN!!!!

UNUT GİTTİĞİN Bİ YERDE Adının karşısında acı yazıyor bütün sözlüklerde Ne desen küfür gibi , senden yana cümleler bile Gülüşlerim vardı benim ... Ben kimin , ben nerdeyim ? Tam karşıya geçerken bıraktığın o el benim Bir de sen bırak beni Unut gittiğin bir yerde Kim kaldı ki Çok büyüdüm sayende Tabirim caiz değil , numunem yok , sende kalsın aslım Müstakil bir masaldı , bitti...
  3. emre aydın

emre aydın

2 Şubat 1981`de Isparta`da doğdu. İlk öğretimi Isparta`da tamamladı. Antalya Anadolu Lisesi`nden mezun olduktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünde öğrenim gördü. 2002 yılında katıldığı SingYourSong beste yarışmasında grubu 6. Cadde`yle Türkiye birincisi oldu. Aynı yıl Universal Muzik tarafından yayınlanan toplama albümde...
  4. emre aydın

emre aydın

emre aydın hayat hikayesi emre aydının evi " Yarışı benim fanlarım kazandı " AFİLİ SEVGİ Röportajı Emre AYDIN; Sevgi yarışında zirveye çıkmanın hazzı bir başka olsa gerek. Hele ki o zirve koca bir kıtanın üzerinde yükseliyorsa. Yalnızlığın pek bir afilisini bizlere anlatan Emre Aydın' ın adı yazıyor şimdilerde o zirvede. Çünkü o, geçtiğimiz hafta İngiltere' nin...
  5. Emre Aydın

Emre Aydın

emre aydın emre aydin Hey maaşallah beeaa yakışıklılığa tatlılığıa bak şurdaki sevimliliğe bak aşkım o benim ya :kapiş::kapiş::kapiş: Bakın resimleri koyuyorum ama sulananı yolarım:dil::dil: Koyduğuma pişman etmeyin beni:sinir: :D:D

Sayfayı Paylaş