gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Emre Aydın - Sen ve Ben

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

tanımadığım kişiler var hep aynadaki yüzümde hiç bilmedim ki istediğimi..
    ne seni ne de kendimi

bişeyim yok..
    geçer dedim ama geçmedi..

bilmiyorum bilemiyorum
    artık hiç birşeyi....
    bize dair söylenecek tek şey belli gibi..
    sen ve ben ikimiz..
    kabul et en dipteyiz...

tanımadığım kişiler var hep
    aynadaki yüzümde
    hiç bilmedimki istediğimi...
    ne seni ne de kendimi..

bişeyim yok..
    geçer dedim ama geçmedi.

bilmiyorum bilemiyorum
    artık hiç bir şeyi
    bize dair söylenek tek şey belli gibi
    sen ve ben ikimiz
    kabul et en dipteyiz..

sen ve ben ikimiz
    kabul et en dipteyiz...

Emre Aydın - Sen ve Ben konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emre Aydın

Emre Aydın

emre aydın __________________
  2. emRe aydıN!!!!

emRe aydıN!!!!

UNUT GİTTİĞİN Bİ YERDE Adının karşısında acı yazıyor bütün sözlüklerde Ne desen küfür gibi , senden yana cümleler bile Gülüşlerim vardı benim ... Ben kimin , ben nerdeyim ? Tam karşıya geçerken bıraktığın o el benim Bir de sen bırak beni Unut gittiğin bir yerde Kim kaldı ki Çok büyüdüm sayende Tabirim caiz değil , numunem yok , sende kalsın aslım Müstakil bir masaldı , bitti...
  3. Emre Aydın - Ve Gülümse Şimdi (Bebeğim)

Emre Aydın - Ve Gülümse Şimdi (Bebeğim)

Ve gülümse şimdi (Bebeğim) Sakın ağlama , tanıdık yalnızlık , evvel Allah tanıştık evvelden Kokunu bırakma, çok sevdim kokunu , bilemezsin götür kokunu Çocuktun hep sen , elinde balonla ... Engel miydim ben ? İğne miydim ? Bir bakmışım ki ben , elmalar düşmüş , tükenmişiz , kepenkler inmiş ...bebegım... Ve uğraşmak anlamsız Yüzündeki yabancı Her geçen saniye bana daha yabancı . Ve böyle...
  4. Emre Aydın - Ben Sensiz İstanbul'a Düşmanım

Emre Aydın - Ben Sensiz İstanbul'a Düşmanım

Kelimelerden alacaklı bir sağır gibi. İçimi döktüm bugün yokluğunla konuştum Tutsak gibi, enkaz gibi, kendim gibi İçimden çıktım bugün içimle konuştum Yüzünü ilk kez gören bir çocuk gibi Gördüm kendimi gördüm Kırıldı ayna paramparça paramparça Ne varsa kadınım yokluğunda kaç damla gözyaşı eder adın Ne olur gel gel gel gel ben sensiz istanbul'a düşmanım Kestiğim ümitlerden yelkenler yapıtım...
  5. Emre aydın

Emre aydın

Emre Aydın ALBÜMÜN ÜÇÜNCÜ VİDEOSU “GİT” İÇİN GELDİ VE KISA BİR SÜRE SONRA DÖRDÜNCÜ BİR VİDEO HAZIRLIĞINA GİRDİNİZ. “GİT” DAHA YENİYKEN, BİZE ONUN KLİP ÇALIŞMASI İLE İLGİLİ BİLGİ VEREBİLİR MİSİNİZ ? 3. videoklibim “Git” e çekildi. Antakya’da gerçekleştirdik çekimleri. Yönetmenlerim Mike Norman ve Yon Thomas’dı. Antakya’yı seçmemizdeki en önemli sebep, geçen yıl çıkmış olduğum...

Sayfayı Paylaş