gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Emre Aydın - Senede Bir Gün

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Gönlümde açmadan solan bir gülsün Her zaman gamlıyım her zaman üzgün Beklerim yolunu aylar boyunca
    Yeter ki gel bana senede bir gün
    Ağarsa saçlarım
    Solsa yanağım
    Adını anmaktan yansa dudağım
    Bu aşka canımı adayacağım
    Yeter ki gel bana senede bir gün

Emre Aydın - Senede Bir Gün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emre Aydın - Unut Gittiğin Bir Yerde

Emre Aydın - Unut Gittiğin Bir Yerde

Unut gittiğin bir yerde Adının karşısında acı yazıyor bütün sözlüklerde Ne desen küfür gibi , senden yana cümleler bile Gülüşlerim vardı benim ... Ben kimin , ben nerdeyim ? Tam karşıya geçerken bıraktığın o el benim Bir de sen bırak beni Unut gittiğin bir yerde Kim kaldı ki Çok büyüdüm sayende Tabirim caiz değil , numunem yok , sende kalsın aslım Müstakil bir masaldı , bitti işte ,...
  2. Emre Aydın - Belki Bir Gün Özlersin

Emre Aydın - Belki Bir Gün Özlersin

Belki bir gün özlersin Başka adamlarla Başka şehirlerde Yürürken Okuduğun ilk roman Sevdiğin ilk adam Yasal acılarından Hatta yalnızlıktan Belki dolar gözlerin Başka adamlara Başka şehirlerde Belli etmezsin Belki bir gün özlersin Sil gözünün yalnızlıklarını O an fısılda duvarlara adımı Bin bıçak var sırtımda Biniyle de adaşsın Her biri hayran sana Belki bir gün özlersin Başka adamlarla...
  3. Emre aydın

Emre aydın

Emre Aydın ALBÜMÜN ÜÇÜNCÜ VİDEOSU “GİT” İÇİN GELDİ VE KISA BİR SÜRE SONRA DÖRDÜNCÜ BİR VİDEO HAZIRLIĞINA GİRDİNİZ. “GİT” DAHA YENİYKEN, BİZE ONUN KLİP ÇALIŞMASI İLE İLGİLİ BİLGİ VEREBİLİR MİSİNİZ ? 3. videoklibim “Git” e çekildi. Antakya’da gerçekleştirdik çekimleri. Yönetmenlerim Mike Norman ve Yon Thomas’dı. Antakya’yı seçmemizdeki en önemli sebep, geçen yıl çıkmış olduğum...
  4. Emre AydıN - ßeLki ßir Gün ÖzLersin (akor)

Emre AydıN - ßeLki ßir Gün ÖzLersin (akor)

emre aydın piyano notaları Piano intro-Am7-Am9-A5-Am-G X2 Am7 Am9 A5 Belki bir gün özlersin Am G Başka adamlarla Am7 Başka şehirlerde yürürken Am7 Am9 A5 Okuduğun ilk roman Am Sevdiğin ilk adam G Yasal acılarından Hatta yalnızlıktan Am7 Am9 A5 Belki dolar gözlerin sessiz harfler secersin...
  5. EMRe AYDIn unut gittiğin bir yerde(resimli)

EMRe AYDIn unut gittiğin bir yerde(resimli)

Adının karşısında acı yazıyor bütün sözlüklerde Ne desen küfür gibi , senden yana cümleler bile Gülüşlerim vardı benim ... Ben kimin , ben nerdeyim ? Tam karşıya geçerken bıraktığın o el benim Bir de sen bırak beni Unut gittiğin bir yerde Kim kaldı ki Çok büyüdüm sayende Tabirim caiz değil , numunem yok , sende kalsın...

Sayfayı Paylaş