Emre Aydın Soğuk Odalar şarkısı sözü | Melekler Mekanı FORUM - 26 Eylül 2016

Emre Aydın Soğuk Odalar şarkısı sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Emre Aydın Soğuk Odalar şarkısı sözü
    Emre Aydın Soğuk Odalar sözleri

Merhaba Sevgili melek'ler ve Emre Aydın hayranı olan tüm misafirler, bu yazımızda Emre Aydın'ın Soğuk odalar adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz.

Durdu zaman bir şey diyemedim
    Gitmek istedin ve gittin
    Aynı gökyüzünde,ayrıydı güneşin
    Söyle bari iyi misin
    Burası soğuk soğuk odalar
    Yoksun neye yarar
    Örtünsem kat kat yorganlar aman
    Soğuk soğuk olanlar
    Vurdum dibe kadar
    Halimden yalnız uyuyanlar anlar
    Soğuk,soğuk odalar
    Yoksun neye yarar
    Örtünsem kat kat yorganlar aman
    soğuk soğuk olanlar
    Vurdum dibe kadar
    Halimden yalnız uyuyanlar anlar

Emre Aydın Soğuk Odalar şarkısı sözü konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Emre Aydın Alıştım Susmaya Şarkısı Sözleri

Emre Aydın Alıştım Susmaya Şarkısının Sözleri Emre Aydın Alıştım Susmaya Şarkısı Emre Aydın hayranları için sanatçının Alıştım Susmaya adlı parçasının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Çok zor bazen Avaz avaz susmak! Saklanmak kendine Kendinden vazgeçmişken Çok zor bazen 'Belkiler' biriktirmek Ve sana tutunmak Hem de sana rağmen Üşürsen söyle hemen İçimin camları kapansın...
  2. Emre Aydın Beni Biraz Böyle Hatırla şarkısı sözü

Emre Aydın Beni Biraz Böyle Hatırla şarkısı sözü Selam kızlar sizden, Emre Aydın Beni Biraz Böyle Hatırla şarkısının sözlerini rica ediyorum.
  3. Soğuk Odalar şarkı sözü

Soğuk Odalar şarkı sözü - Selam millet sizden Soğuk Odalar şarkısının sözlerini yazmanızı istiyorum.
  4. Emre Aydın Gülden Mutlu Soğuk Odalar şarkı sözü

Emre Aydın Gülden Mutlu Soğuk Odalar şarkı sözü Selam kızlar sizden bir ricam var Emre Aydın Gülden Mutlu Soğuk Odalar şarkı sözlerini yazarmısınız
  5. Emre Aydın Gülden Mutlu Soğuk Odalar Şarkısının Sözleri

Emre Aydın Gülden Mutlu Soğuk Odalar şarkı sözü Emre Aydın Gülden Mutlu düeti Soğuk odalar sözleri Emre Aydın & Gülden Mutlu Soğuk Odalar şarkısı sözü Bu yazımızda sevilen sanatçı Emre Aydın'ın Gülden Mutlu ile yaptığı düet Soğuk Odalar adlı parçasının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Durdu zaman bir şey diyemedim Gitmek istedin ve gittin Aynı...

Sayfayı Paylaş