gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Emre aydın-unut gittiğin bi yerde

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Am Bb Am Adının karşısında acı yazıyor bütün sözlüklerde
    Am Bb Am
    Ne desen küfür gibi, senden yana cümleler bile

Bb C Am Bb
    Gülüşlerim vardı benim ben kimim, ben nerdeyim

Bb C Am Bb
    Tam karşıya geçerken bıraktığın o el benim

F Am F Am
    Bir de sen bırak beni, unut gittiğin bir yerde

Bb F Am
    Kim kaldı ki? çok büyüdüm sayende

İntro

Am Bb Am
    Tabirim caiz değil, numunem yok, sende kalsın aslım

Am Bb Am
    Müstakil bir masaldı, bitti işte, ben aynı haytayım

Bb C Am Bb

Gülüşlerim vardı benim ben kimim, ben nerdeyim

Bb C Am Bb

Tam karşıya geçerken bıraktığın o el benim

F Am F Am
    Bir de sen bırak beni, unut gittiğin bir yerde

Bb F Am
    Kim kaldı ki? çok büyüdüm sayende

Emre aydın-unut gittiğin bi yerde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emre Aydın - Unut Gittiğin Bir Yerde

Emre Aydın - Unut Gittiğin Bir Yerde

Unut gittiğin bir yerde Adının karşısında acı yazıyor bütün sözlüklerde Ne desen küfür gibi , senden yana cümleler bile Gülüşlerim vardı benim ... Ben kimin , ben nerdeyim ? Tam karşıya geçerken bıraktığın o el benim Bir de sen bırak beni Unut gittiğin bir yerde Kim kaldı ki Çok büyüdüm sayende Tabirim caiz değil , numunem yok , sende kalsın aslım Müstakil bir masaldı , bitti işte ,...
  2. Emre Aydin---Unut gittigin bir yerde

Emre Aydin---Unut gittigin bir yerde

Adının karşısında acı yazıyor bütün sözlüklerde Ne desen küfür gibi , senden yana cümleler bile Gülüşlerim vardı benim … Ben kimin , ben nerdeyim ? Tam karşıya geçerken bıraktığın o el benim Bir de sen bırak beni Unut gittiğin bir yerde Kim kaldı ki Çok büyüdüm sayende Tabirim caiz değil , numunem yok , sende kalsın aslım Müstakil bir masaldı , bitti işte , ben aynı haytayım Gülüşlerim...
  3. Emre Aydın - Unut Gittiğin ßir Yerde (akor)

Emre Aydın - Unut Gittiğin ßir Yerde (akor)

Unut Gittiğin Bir Yerde Akor Seslendiren: Emre Aydın Am Bb Am Adının karşısında acı yazıyor bütün sözlüklerde Am Bb Am Ne desen küfür gibi, senden yana cümleler bile Bb C Am Bb Gülüşlerim vardı benim ben kimim, ben nerdeyim Bb C Am Bb Tam karşıya geçerken bıraktığın o el benim F...
  4. EMRe AYDIn unut gittiğin bir yerde(resimli)

EMRe AYDIn unut gittiğin bir yerde(resimli)

Adının karşısında acı yazıyor bütün sözlüklerde Ne desen küfür gibi , senden yana cümleler bile Gülüşlerim vardı benim ... Ben kimin , ben nerdeyim ? Tam karşıya geçerken bıraktığın o el benim Bir de sen bırak beni Unut gittiğin bir yerde Kim kaldı ki Çok büyüdüm sayende Tabirim caiz değil , numunem yok , sende kalsın...
  5. Gittiğin her yer yalnızlığımdır

Gittiğin her yer yalnızlığımdır

senin gittiğin her yer benim yalnızlığımdır gittin resimli aşk şiirleri resimli Şiir biter sen gidersin ne kalır geride Yağmur yağar ıslanır kipriklerim Savurur yüzüme ayrılığı şehir Bir ben yalnız kalırım şiir biterse Senin gittiğin her yerde yağmur yağar üzerime Ateş üşür acı kanatır kendini Sen yine de gidersin Silerek ardındaki ayak izlerini Bir bela olur artık yaşamak Senin gittiğin...

Sayfayı Paylaş