gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Emre Aydın - Unut Gittiğin Bir Yerde

Konu, 'Çöplük' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Unut gittiğin bir yerde

Adının karşısında acı yazıyor bütün sözlüklerde
    Ne desen küfür gibi , senden yana cümleler bile

Gülüşlerim vardı benim ... Ben kimin , ben nerdeyim ?
    Tam karşıya geçerken bıraktığın o el benim

Bir de sen bırak beni
    Unut gittiğin bir yerde
    Kim kaldı ki
    Çok büyüdüm sayende

Tabirim caiz değil , numunem yok , sende kalsın aslım
    Müstakil bir masaldı , bitti işte , ben aynı haytayım

Gülüşlerim vardı benim ... Ben kimin , ben nerdeyim ?
    Tam karşıya geçerken bıraktığın o el benim

Bir de sen bırak beni
    Unut gittiğin bir yerde
    Kim kaldı ki
    Çok büyüdüm sayende

Emre Aydın - Unut Gittiğin Bir Yerde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emre Aydın - Senede Bir Gün

Emre Aydın - Senede Bir Gün

Gönlümde açmadan solan bir gülsün Her zaman gamlıyım her zaman üzgün Beklerim yolunu aylar boyunca Yeter ki gel bana senede bir gün Ağarsa saçlarım Solsa yanağım Adını anmaktan yansa dudağım Bu aşka canımı adayacağım Yeter ki gel bana senede bir gün
  2. Emre Aydın - Belki Bir Gün Özlersin

Emre Aydın - Belki Bir Gün Özlersin

Belki bir gün özlersin Başka adamlarla Başka şehirlerde Yürürken Okuduğun ilk roman Sevdiğin ilk adam Yasal acılarından Hatta yalnızlıktan Belki dolar gözlerin Başka adamlara Başka şehirlerde Belli etmezsin Belki bir gün özlersin Sil gözünün yalnızlıklarını O an fısılda duvarlara adımı Bin bıçak var sırtımda Biniyle de adaşsın Her biri hayran sana Belki bir gün özlersin Başka adamlarla...
  3. Gittiğin her yer yalnızlığımdır

Gittiğin her yer yalnızlığımdır

senin gittiğin her yer benim yalnızlığımdır gittin resimli aşk şiirleri resimli Şiir biter sen gidersin ne kalır geride Yağmur yağar ıslanır kipriklerim Savurur yüzüme ayrılığı şehir Bir ben yalnız kalırım şiir biterse Senin gittiğin her yerde yağmur yağar üzerime Ateş üşür acı kanatır kendini Sen yine de gidersin Silerek ardındaki ayak izlerini Bir bela olur artık yaşamak Senin gittiğin...
  4. Saçmanın gittiği yer... :)

Saçmanın gittiği yer... :)

Pes doğrusu, yönünü şaşırmış bu çapkın:D Osmaniye’nin Sumbas İlçesi'nde yol kenarında çişini yapan Özgür Pektuzlu, uzaktan av tüfeğiyle ateş edilmesi sonucu penisinden vuruldu. Olay ilçeye bağlı Alibeyli Beldesi’nde dün akşam meydana geldi. 2 gün önce ölen amcasının evinde kalan 24 yaşındaki Özgür Pektuzlu, gece yarısı yürüyerek halasının evine giderken yolda çiş yaparken bir patlama sesi...

Sayfayı Paylaş