gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Emre Aydın - Ve Gülümse Şimdi (Bebeğim)

Konu, 'Çöplük' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Ve gülümse şimdi (Bebeğim)

Sakın ağlama , tanıdık yalnızlık , evvel Allah tanıştık evvelden
    Kokunu bırakma, çok sevdim kokunu , bilemezsin götür kokunu

Çocuktun hep sen , elinde balonla ... Engel miydim ben ? İğne miydim ?
    Bir bakmışım ki ben , elmalar düşmüş , tükenmişiz , kepenkler inmiş ...bebegım...

Ve uğraşmak anlamsız
    Yüzündeki yabancı
    Her geçen saniye bana daha yabancı .
    Ve böyle olmasın bildiğim gibi kalsan
    Her geçen saniye daha da zorlaşmasın
    Gülümse şimdi gülümse şimdi gülümse şimdi ve gülümse şimdi ...bebegım...bebegım...
    Haklıydın hep sen , acılar bedava , mecburduk hep uzaktan bakmaya
    Çok yorgunum ben , eski bir saat gibi ... hırpalandım Istanbul gibi ..

Bebeğim ...

Oyunun en güzel yerinde zil çalınca üzülürdük ya ... öyleyim .

Emre Aydın - Ve Gülümse Şimdi (Bebeğim) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emre Aydın

Emre Aydın

emre aydın __________________
  2. emRe aydıN!!!!

emRe aydıN!!!!

UNUT GİTTİĞİN Bİ YERDE Adının karşısında acı yazıyor bütün sözlüklerde Ne desen küfür gibi , senden yana cümleler bile Gülüşlerim vardı benim ... Ben kimin , ben nerdeyim ? Tam karşıya geçerken bıraktığın o el benim Bir de sen bırak beni Unut gittiğin bir yerde Kim kaldı ki Çok büyüdüm sayende Tabirim caiz değil , numunem yok , sende kalsın aslım Müstakil bir masaldı , bitti...
  3. Emre aydın

Emre aydın

Emre Aydın ALBÜMÜN ÜÇÜNCÜ VİDEOSU “GİT” İÇİN GELDİ VE KISA BİR SÜRE SONRA DÖRDÜNCÜ BİR VİDEO HAZIRLIĞINA GİRDİNİZ. “GİT” DAHA YENİYKEN, BİZE ONUN KLİP ÇALIŞMASI İLE İLGİLİ BİLGİ VEREBİLİR MİSİNİZ ? 3. videoklibim “Git” e çekildi. Antakya’da gerçekleştirdik çekimleri. Yönetmenlerim Mike Norman ve Yon Thomas’dı. Antakya’yı seçmemizdeki en önemli sebep, geçen yıl çıkmış olduğum...
  4. Emre Aydın Gülden Mutlu Soğuk Odalar şarkı sözü

Emre Aydın Gülden Mutlu Soğuk Odalar şarkı sözü

Emre Aydın Gülden Mutlu Soğuk Odalar şarkı sözü Selam kızlar sizden bir ricam var Emre Aydın Gülden Mutlu Soğuk Odalar şarkı sözlerini yazarmısınız
  5. Emre Aydın Gülden Mutlu Soğuk Odalar Şarkısının Sözleri

Emre Aydın Gülden Mutlu Soğuk Odalar Şarkısının Sözleri

Emre Aydın Gülden Mutlu Soğuk Odalar şarkı sözü Emre Aydın Gülden Mutlu düeti Soğuk odalar sözleri Emre Aydın & Gülden Mutlu Soğuk Odalar şarkısı sözü Bu yazımızda sevilen sanatçı Emre Aydın'ın Gülden Mutlu ile yaptığı düet Soğuk Odalar adlı parçasının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Durdu zaman bir şey diyemedim Gitmek istedin ve gittin Aynı...

Sayfayı Paylaş