gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

emre aydın

Konu, 'Sanatçı Röpörtajları' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

emre aydın hayat hikayesi emre aydının evi
    " Yarışı benim fanlarım kazandı " AFİLİ SEVGİ Röportajı

Emre AYDIN;

Sevgi yarışında zirveye çıkmanın hazzı bir başka olsa gerek.
    Hele ki o zirve koca bir kıtanın üzerinde yükseliyorsa.

Yalnızlığın pek bir afilisini bizlere anlatan Emre Aydın' ın adı yazıyor şimdilerde o zirvede.

Çünkü o, geçtiğimiz hafta İngiltere' nin Liverpool şehrinde düzenlenen

2008 MTV Avrupa Müzik Ödülleri (EMA) töreninde ' Avrupa'nın en iyi sanatçısı ' ödülünü havaya kaldırdı.

Genç sanatçıyı bu büyük ödüle ulaştıran süreç bir sevgi yarışıydı aslında.
    Sevenleri öyle bir organize oldu, öyle bir çalıştı ki onu Avrupa'nın zirvesine taşıdı.

Önce Hayko Cepkin, Sagopa Kajmer, Hande Yener ve Hadise'yi geride bırakarak MTV Türkiye birincisi oldu.
    Ardından 21 ülkenin birincisiyle ' Avrupa'nın en sevilen sanatçısı ' olabilmek için yarıştı.

Kimler yoktu ki rakipler arasında.
    İngiltere'den Leona Lewis'in adını yazsak yeter herhalde. İnternet üzerinden yapılan oylamada sadece Türkiye'den alınan ' tık ' ların önemi yoktu.

Diğer ülkelerden alınacak oylardan gelen puanlar taşıyacaktı zirveye genç sanatçıyı.

İşte bu noktada Emre Aydın'ın fan kulübü tam anlamıyla devreye girdi.
    Yurtdışında yaşayan Türkleri harekete geçirdiler, yabancı radyolara ulaştılar, uluslararası forumlarda tanıtım yaptılar.
    Hatta Macar dinleyicileri afişler astılar ülkelerinde duvarlara.

Ödül töreninde sahneye çıkan ünlü İtalyan sanatçı Tiziano Ferro, Avrupa'nın en sevilen sanatçısını açıklarken ağzından ' Emre Aydın, Türkiye ' sözleri dökülüverdi.

İşte o an sadece Emre Aydın için değil onu ' pek bir afili sevgiyle ' destekleyenler açısından mutluluğun doruk noktasıydı.

Neden olmasın ki?

İsrail'den Shiri Maimon, İtalya'dan Finley, Rusya'dan Dima Bilan ve İngiltere'den Leona Lewis'i geçerek
    Türkiye'nin adını MTV'ler aracılığıyla dünyanın dört bir yanına duyurdu. Emre Aydın.

Başarı büyük.

Ama o, mütevazı duruşundan yine taviz vermiyor. " Bu yarışı benim sevenlerim kazandı. " diyor. [​IMG]

2. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: emre aydın
    cnm benim yaa başarıları dAİm olur inş.

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: emre aydın

aminn canımmmm aminn

4. ela.selim

ela.selim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :annem::ehi:EmRe ayDın.m Seni ÇhOq aama ÇhOq sewiyORum RöpoRtaJ iÇin saqoL ÖzeLLİqLe emRe ayDın iÇn !..

emre aydın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emre Aydın

Emre Aydın

emre aydın __________________
  2. :,Emre Aydın,:

:,Emre Aydın,:

:,Emre Aydın,:ın afili yalnızlık adlı albümününü almanızı tavsiye ederim şarkılarına bayılacaksınız
  3. emRe aydıN!!!!

emRe aydıN!!!!

UNUT GİTTİĞİN Bİ YERDE Adının karşısında acı yazıyor bütün sözlüklerde Ne desen küfür gibi , senden yana cümleler bile Gülüşlerim vardı benim ... Ben kimin , ben nerdeyim ? Tam karşıya geçerken bıraktığın o el benim Bir de sen bırak beni Unut gittiğin bir yerde Kim kaldı ki Çok büyüdüm sayende Tabirim caiz değil , numunem yok , sende kalsın aslım Müstakil bir masaldı , bitti...
  4. Emre aydın

Emre aydın

Emre Aydın ALBÜMÜN ÜÇÜNCÜ VİDEOSU “GİT” İÇİN GELDİ VE KISA BİR SÜRE SONRA DÖRDÜNCÜ BİR VİDEO HAZIRLIĞINA GİRDİNİZ. “GİT” DAHA YENİYKEN, BİZE ONUN KLİP ÇALIŞMASI İLE İLGİLİ BİLGİ VEREBİLİR MİSİNİZ ? 3. videoklibim “Git” e çekildi. Antakya’da gerçekleştirdik çekimleri. Yönetmenlerim Mike Norman ve Yon Thomas’dı. Antakya’yı seçmemizdeki en önemli sebep, geçen yıl çıkmış olduğum...
  5. Emre Aydın

Emre Aydın

emre aydın emre aydin Hey maaşallah beeaa yakışıklılığa tatlılığıa bak şurdaki sevimliliğe bak aşkım o benim ya :kapiş::kapiş::kapiş: Bakın resimleri koyuyorum ama sulananı yolarım:dil::dil: Koyduğuma pişman etmeyin beni:sinir: :D:D

Sayfayı Paylaş