gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Emre Aydin

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Emre Aydin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emre Aydin Röpörtajı

Emre Aydin Röpörtajı

Emre Aydin EMRE AYDIN SÜREKLI YOLLARDA. ALBÜM ÇIKTIĞINDAN BERI TÜRKIYE’YI DOLAŞIP BIR ÇOK ILDE KONSER VERDINIZ. ŞU SIRALAR NELER YAPIYORSUNUZ ? Albüm çıkalı bir buçuk iki yıl oldu. Dolayısı ile de yeni albüm hazırlıklarına başlamıştık. Çok heyecanlıyız. Çok fazla konser verdiğimiz için dolayısı ile yeni şarkılarda çalmak istiyoruz. Bizi bu açıdan memnun eden bir gelişme bu....
  2. Emre Aydin - Dayan yalnizligim

Emre Aydin - Dayan yalnizligim

Karla karýþýk yaðar hüzün Üstüm baþým hep uzun kollu Benden iyi bilirsin Anlatmama lüzum var mý ? Gözlerim senden sonra Hep parçalý bulutlu Sen de baksan görürsün Bakmaya yüzün var mý ? Mutlu muyduk ki ? Sade nefes aldýk Býktým artýk uzatma, yaslan bana aðla Kal yanýmda böyle sonbahar gelince Soysuzlar içinde kalma yalnýzlýðým Bak yenildik iþte Zamaný gelince kalkarýz belki de...
  3. Emre Aydin - Sen ve Ben

Emre Aydin - Sen ve Ben

tanımadığım kişiler var hep aynadaki yüzümde hiç bilmedim ki istediğimi.. ne seni ne de kendimi bişeyim yok.. geçer dedim ama geçmedi.. bilmiyorum bilemiyorum artık hiç birşeyi.... bize dair söylenecek tek şey belli gibi.. sen ve ben ikimiz.. kabul et en dipteyiz... tanımadığım kişiler var hep aynadaki yüzümde hiç bilmedimki istediğimi... ne seni ne de kendimi.. bişeyim yok.. geçer...
  4. Emre Aydin -Bu yagmurlar

Emre Aydin -Bu yagmurlar

emre aydın Emre Aydin -Bu yagmurlar İlk albümü "AFİLİ YALNIZLIK" Sony Music&GRGDN etiketiyle ile yayınlanan başarılı sanatçı albümü öncesi GRGDN ile yollarını ayırarak Sony Music ile albüm yapım ve menajerlik hizmetleri anlaşması imzalayarak bundan sonra tüm çalışmalarına sadece Sony Music bünyesinde devam etme kararı aldı. Anlaşma sonrası son albüm çalışmalarına...
  5. Emre Aydin - Stuttgart ( Almanya ) konseri

Emre Aydin - Stuttgart ( Almanya ) konseri

emre aydin konser almanya 2010 emre aydin konser almanya 2011 konserleri 2011 Tarih : 27 Haziran 2010 Saat : 20:00 - 23:30 Yer : LKA Longhorn Cadde/Sokak : Heiligenwiesen 6 Sehir : Stuttgart

Sayfayı Paylaş