gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Emre Gülkaya - Yorgun Yüregim

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

emre gülkaya yorgun yüreğim emre gülkaya yorgun yüreğim dinle Mendilleri hazirlayin bu parcayi dinlerken :uhu:
    artık gücüm kalmadı sensiz olmaya
    cesaretim yok bir daha yanmaya
    yandı yüreğim gördü acıyı
    herşeyimdin herşeyimi aldın
    beklerim bir gün ararda benden
    halimi sorarsın diye
    işte o gün yeniden doğarım
    seninle aşkım

yorgun yüreğime bir kor
    düşmüş haberini sen sor
    yalan unuttum seni
    sevdan bitmedi bitmez
    gözüm hiç kimseyi görmez
    yalan unuttum seni

Emre Gülkaya - Yorgun Yüregim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yüregim kerbala ...

Yüregim kerbala ...

Gözlerim kan revan .. Secdem yaslı ... dualarim buruk ... Özlüyorum seni Ey reyhan kokulu Hasan ... Özlüyorum seni ey Reyhan kokulu Hüseyin özlüyorum ... Ve simdi Seni daha iyi anlıyorum ... Nasilda acele etmistin Firak'ini bitirmek icin .. Nasılda gözlerinin ici gülüyordu Dede'ne O güzeller Güzeline kavusacagin icin ... Ve Anne'lerin en güzeline ve babalarin en sefkatlisine ve en...
  2. Yüregim....

Yüregim....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Kırık bir kanattı yüregim

Kırık bir kanattı yüregim

kırık bir kanattı yüreyime taktığın bu sevda senden sonra uçamadım.duygularım hep bir roldü sanki.ağladıkça içim kan kustu gözlerim.yapayanlız geçen günlerimi hep kalabalıktaymışım gösterdim sana.yüzümde gördüğün o tebessüm aslında yorgunlugumdu sensiz geçen her saatte.gözlerine bakabilme ve ellerini birkez tutabilme umuduyla doluyken ben yapamadım.görmedin duymadın ve bilmedin hiçbir zaman...
  4. Yüreginden Uzaklarda....

Yüreginden Uzaklarda....

Buyrun Meleklerim yine cok duygusal bir paylasim sizlerle... Olmuyor Birtanem.. Olmuyor.. Yüreğinden Uzaklarda.. Çaresiz.. Sen Canımın Parçası.. Alnımın Yazısı.. Yoksun... Nasıl Yaşarım Ben Sensiz?..

Sayfayı Paylaş