gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Emre Karayel Gökşen Ateş Aşk mı yaşıyormuş?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar duydunuz mu Emre Karayel ve güzel oyuncu Gökşen Ateş Aşk yaşıyormuş acaba ben mi yanlış duydum aranızda Emre Karayel Gökşen Ateş Aşkı hakkında haberi olan var mı?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Emre Karayel Gökşen Ateş Aşk mı yaşıyormuş? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emre Karayel Resimleri var mı bu sitede?

Emre Karayel Resimleri var mı bu sitede?

Merhaba sizden Emre Karayel Resimleri paylaşmanızı istiyorum mümkünse yeni resimleri olursa çok sevinirim ve hayatıyla ilgili kısa bilgi de verirseniz muhteşem olacak :)
  2. Mümkünse Gökşen Ateş Resimleri paylaşın

Mümkünse Gökşen Ateş Resimleri paylaşın

Gökşen Ateş Resimleri paylaşmanızı istiyorum duyduğum kadarıyla güzel oyuncu 1 kadın 1 erkek dizisinde ki oyuncuyla yeni bir aşk yaşıyormuş hayırlısı olsun mutlu olsunlar diyor ve resimleri bekliyorum :)
  3. Arkadaşlar Gökşen Ateş Kimdir bileniniz var mı?

Arkadaşlar Gökşen Ateş Kimdir bileniniz var mı?

Merhaba Kuzey Güney dizisinde rol alan güzel oyuncu Gökşen Ateş Kimdir merak ediyorum bana mümkünse Gökşen Ateş biyografi bilgilerini yazar mısınız acaba?
  4. Emre Karayel ve Gçökşen Ateş Arasında Birşeyler mi Var ?

Emre Karayel ve Gçökşen Ateş Arasında Birşeyler mi Var ?

Emre Karayel ve Gökşen Ateş Emre Karayel Gökşen Ateş Aşk Yaşıyor Sevgili melekler, ekranların en matrak dizilerinden 1 Kadın 1 Erkek dizisinin yıldızlarından Emre Karayel, Kuzey Güney dizisinin başarılı oyuncularından Gökşen Ateş ile aşk yaşıyormuş. Bu sürpriz birliktelikle ilgili Emre Karayel Gökşen Ateş aşkı haberinin detayları aşağıda..:) Şarkıcı Öykü Gürman ile evliliğe giden 2.5...
  5. Gökçe Bahadır Caner Cindoruk'la Aşk mı Yaşıyor?

Gökçe Bahadır Caner Cindoruk'la Aşk mı Yaşıyor?

gökçe bahadır, caner cindoruk, gökçe bahadır haberleri Sevgili melekler, Aramızda Kalsın dizisinde başrol oynayan Gökçe Bahadır ile Caner Cindoruk'un dizi aşklarını gerçeğe taşıdıkları iddia edildi. Ali Sunal'la boşandıktan sonra kimseyle haber olmayan Gökçe Bahadır'ın Caner Cindoruk'la sürekli başa başa buluştukları söyleniyor. İkili, buluşmak için ise daha çok Anadolu Yakası'nı tercih...

Sayfayı Paylaş