gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Emre Karayel ve Gçökşen Ateş Arasında Birşeyler mi Var ?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Emre Karayel ve Gökşen Ateş Emre Karayel Gökşen Ateş Aşk Yaşıyor

Sevgili melekler, ekranların en matrak dizilerinden 1 Kadın 1 Erkek dizisinin yıldızlarından Emre Karayel, Kuzey Güney dizisinin başarılı oyuncularından Gökşen Ateş ile aşk yaşıyormuş. Bu sürpriz birliktelikle ilgili Emre Karayel Gökşen Ateş aşkı haberinin detayları aşağıda..:)

Şarkıcı Öykü Gürman ile evliliğe giden 2.5 yıllık ilişkisi üç ay önce biten Karayel, bu kez bir oyuncuya gönül verdi. Karayel’in, Kuzey Güney dizisinde Venüs karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Gökşen Ateş ile birlikte olduğu öğrenildi. Çift, iki hafta önce başlayan ilişkilerini şimdilik gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyor. Bu nedenle Karayel, sevgilisiyle özellikle Anadolu Yakası’nda basının olmadığı mekanlara gitmeyi tercih ediyor. Karayel ve Ateş geçen hafta Kalamış Marina’da baş başa yemek yerken görüldü.

Emre Karayel ve Gçökşen Ateş Arasında Birşeyler mi Var ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ezginin günlüğü-eksik birşey mi var

ezginin günlüğü-eksik birşey mi var

Eksik bir şey mi var hayatımda Gözlerim neden sık sık dalıyor Eksik bir şey mi var hayatımda Gökyüzü bazen ciğerime doluyor Öyle bir şey ki bu, kolay anlatamam Atsan atılmaz, satsan satamam Eksik bir şey mi var, anlayamam Bak çayım sigaram, her şeyim tamam Kalksam duraktan dolmuş gibi Arka koltukta unutulmuş gibi Terliklerimle, gelsem sana Sonunda aşkı bulmuş gibi
  2. Emre Karayel Gökşen Ateş Aşk mı yaşıyormuş?

Emre Karayel Gökşen Ateş Aşk mı yaşıyormuş?

Kızlar duydunuz mu Emre Karayel ve güzel oyuncu Gökşen Ateş Aşk yaşıyormuş acaba ben mi yanlış duydum aranızda Emre Karayel Gökşen Ateş Aşkı hakkında haberi olan var mı?
  3. Emre Karayel Kimdir hakkında bilgi verir misiniz?

Emre Karayel Kimdir hakkında bilgi verir misiniz?

Selam arkadaşlar sizden sevilen dizi 1 kadın 1 erkek dizisinin başrol oyuncusu olan Emre Karayel hakkında bilgi vermenizi istiyorum lütfen bana Emre Karayel Kimdir hayatı ile ilgili bilgi yazın.
  4. Emre Karayel Resimleri var mı bu sitede?

Emre Karayel Resimleri var mı bu sitede?

Merhaba sizden Emre Karayel Resimleri paylaşmanızı istiyorum mümkünse yeni resimleri olursa çok sevinirim ve hayatıyla ilgili kısa bilgi de verirseniz muhteşem olacak :)
  5. Emre Karayel Hayatı ve Biyografik Bilgileri

Emre Karayel Hayatı ve Biyografik Bilgileri

Emre Karayel Hayatı Emre Karayel Biyografisi Sevgili melekler, 1 Kadın 1 Erkek dizisinin sempatik oyuncularından Emre Karayel hayatı hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz..:) Emre Karayel Oyuncu Emre Karayel 18 Ekim 1972 tarihinde Osmaniye'de doğdu. Emre Karayel Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Emre Karayel Ankara Atatürk Anadolu Lisesi'ni bitirmiş Gazi Üniversitesi...

Sayfayı Paylaş