gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Emre Kınay Annesini Kaybetti

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Emre Kınay Annesini Kaybetti haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, başarılı oyuncu Emre Kınay annesini kaybetti. Kınay bu acı haberi twitter hesabından duyurdu. "Sevgili arkadaşlarım, annemi tüm uğraşlara rağmen kaybettik. Bu süreçte dua ve sağlık dilekleriniz için ailem ve kendi adıma teşekkür ederim. Benim annem artık melek..." şeklinde bir mesaj atan Emre Kınay'a meleklermekani.com ailesi olarak başsağlığı, merhume annesine Allah'tan rahmet diliyoruz...

Emre Kınay Annesini Kaybetti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emre Altuğ - Seni Kaybettim

Emre Altuğ - Seni Kaybettim

Seni kaybettim Ama bu son vedaydi demedim Tek avuntum tek umudum bu Ne desen seni hala özlüyorum Gözlerim görmüyor artik Ne önemi var Kalbim carpmiyor artik Ne geregi var Ellerim tutmuyor artik Neden tutsun sen yoksun Seni kaybettim Ama senin sucundu diyemedim Tek üzüntüm kahrolusum bu Ne desen seni hala özlüyorum Gözlerim görmüyor artik Ne önemi var Kalbim carpmiyor artik Ne geregi var...
  2. Emine Ün - Emre Kınay Boşanıyor

Emine Ün - Emre Kınay Boşanıyor

emine ün hayatı emine ünün gelinliği ün gelinliği gelinlik emre kınay boşandı Yahu evi almışsın hayat arkadaşına yani onda kalsa ne olur ki senin çocuğunun anası değilmi ne yapsın ortada mı kalsın yazık gerçekten yazık :şey: EMİNE ÜN-EMRE KINAY ÇİFTİNİN EVLİLİKLERİ ÜZERİNDE KARABULUTLAR DOLAŞIYOR. Ün'ün istemesine rağmen boşanmaya yanaşmayan Kınay'ın, eşinin üzerine yaptığı evin tapusunu...
  3. Emre Kınay hayatı

Emre Kınay hayatı

emre kınay hayatı, kimdir, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, biyografi, filmleri, resimleri "Yılan Hikayesi" adlı dizi ile tanıdık bir çoğumuz Emre Kınay'ı... Emre Kınay hayranları için ünlü oyuncunun hayatı hakkında bilgiler sunuyoruz Melek'ler:) 1970 yılında İstanbul'da doğdu. Dostlar Tiyatrosu gibi topluluklarda görev yapan sanatçı, çeşitli sinema filmi ve tv dizilerinde de...
  4. Emre Kınay Hayatı Hakkında Bilgiler ve Fotoğrafları

Emre Kınay Hayatı Hakkında Bilgiler ve Fotoğrafları

emre kınay resimleri emre kınay hayatı Ekranların sempatik yüzü oyuncu Emre Kınay resimleri ve kısa hayat hikayesi ile karşınızdayız melekler :) Siz de bir Emre Kınay hayranıysanız Emre Kınay resimleri için konunun sonuna bakabilirsiniz :) Emre Kınay 1970 yılında İstanbul’da doğdu. İlk, orta, lise eğitimini K.Çekmece’de tamamladı. 1990 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet...
  5. Güneşin Kızları Haluk Mertoğlu-Emre Kınay Kimdir?

Güneşin Kızları Haluk Mertoğlu-Emre Kınay Kimdir?

Ben Emre Kınay, 1970 yılında İstanbul’da doğdum. İlk, orta, lise eğitimimi K.Çekmece’de tamamladım. 1990 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü kazandım ve kaydoldum. 1992 yılı itibariyle hocam Zeliha Berksoy’un davetiyle Bakırköy Belediye Tiyatroları’nda oyunculuk yaşamıma profesyonel olarak başladım. 1995 yılında Konservatuvardan mezun oldum. Bakırköy...

Sayfayı Paylaş