gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Emre'nin hocası da patlamada öldü!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Güngören'deki patlamada ünlü futbolcular Emre Belözoğlu ve Arif Erdem'in Zeytinburnuspor'dan antrenörü olan Hayrettin Güner'in öldüğü öğrenildi. Güner'den geriye, Emre Belezoğlu ile çektirdiği resimleri ve hoca olarak çıktığı futbol maçlarına ait fotoğraf ve görüntüleri kaldı.

Edinilen bilgiye göre patlamanın meydana geldiği yerde oturan CSF Bağcılar Spor Kulübü Antrenörü ve Galatasaray Bağcılar Futbol Okulu Teknik Sorumlusu Hayrettin Güner, kuşlarına yem almak için evinden çıktı. Güner, kuşçuya gittiği sırada meydana gelen patlamalarda hayatını kaybetti. Tecrübeli teknik adamın cansız bedeni olaydan hemen sonra Yenibosna'daki Adli Tıp Kurumu'na getirildi. Cenazenin gelmesinin ardından Güner'in ailesi, iş arkadaşları ve yakınları da Adli Tıp Kurumu'na akın etti. Hayrettin Güner'in eşi Bengü Güner de gelenler arasındaydı. Ayakta durmakta zorlandığı ve sinir krizleri geçirdiği gözlenen Bengü Güner, olayın faillerine lanetler yağdırdı. Eşinin saka kuşu beslediğini ve kuşlarına yem almak için evden çıktığını belirten Güner, "Hayrettin'in iki tane kuşu vardı. Onlara gözü gibi bakıyordu. Marketin yanında bir kuşçu vardı ve yemler sadece orada satılıyordu. Eşim yemleri almaya gitmişti. Fakat gelmedi, gelemedi" diye konuştu.

Damadı Güner'in ünlü futbolcular Emre Belezoğlu ile Arif Erdem'i Zeytinburnuspor'da oynadığı zamanlarda teknik direktörlüğünü yaptığını belirten Kayınpeder Şenol Kelebekler, ünlü futbolcuların son vazifeleri olan cenaze namazına katılmalarını beklediklerini ifade etti.

Güner'in bir çocuk babası olduğu öğrenildi.

haber7.com

Emre'nin hocası da patlamada öldü! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aslı - Ölüm Kapımı Çalmasa Da

Aslı - Ölüm Kapımı Çalmasa Da

Aslı - Ölüm Kapımı Çalmasa Da özyaşlarına esir olma akıt onları nefretin gibi, bir sır ver ta derinden anlatsın gözlerin gizemini! ellerin bedenimde biliyorum yasak bize gitmeden belki son kez dokun, dokun bana sonsuz aşk yoktu ya! ölüm kapımı çalmasa da kalbim seni bekler gibi fırtına öncesi sessizliği biz, aşkın esirleri bir kadın üzülürse uçumuzun oyununda bırak ben olayım...
  2. Yaralılara yardıma koştu ikinci patlamada öldü

Yaralılara yardıma koştu ikinci patlamada öldü

Güngören'deki hain saldırıda hayatını kaybedenler arasında 20 yıllık beden eğitimi öğretmeni 49 yaşındaki Halit Öge de bulunuyor. Bahçelievler Eşref Bitlis İlköğretim Okulu'nda öğretmenlik yapan evli bir çocuk babası Halit Öge'nin eşinin ve üniversitede okuyan kızının Ankara'da yaşadığı öğrenildi. Güngören'de tek başına yaşayan öğretmenin ilk patlamadan sonra yaralılara yardım için aşağı...
  3. ÖLüme bak da anLa suretimi

ÖLüme bak da anLa suretimi

Gidilen mesafelerin geriye öksüz bir çığ yangını bırakacağını bilmeden yürüdü yüreğim,yarımdım... ... soluksuz beklenilen vuslat sevinçlerin gamzeleri görmeden ölüşüne şahitti,hüznü katmerleten şehir usul usul akardı eşiğime,aynasında bakışını güneşe yas'layan yüzüm görünenin ardındaki yaşamıma tükenen bir insan portresi gibi düştü... elma şekerine toprak bulanmış bir çocuk gibi her...
  4. Ramiz dayı öldü mü?

Ramiz dayı öldü mü?

ramiz dayı ramiz dayı gerçekten öldü mü gerçekten öldü mü öldümü ezel ali Az önce Ezel dizisini soluk soluğa izledim desem yeridir.Yeni sezona yeni isimlerle giren Ezel dizisi başladığı günden itibaren yüksek adrenalin ve muhteşem kurgusuyla seyirciyi ekran başına bağlamasını bilen dizilerin başında geliyor. 27 Eylül Ezel dizisi sonunda ben gerçekten şok yaşadım.Diziye konuk oyuncu sıfatıyla...
  5. Karadayı Dizisi Sezon Finalinde Arabadaki Patlamada Kimler Öldü?

Karadayı Dizisi Sezon Finalinde Arabadaki Patlamada Kimler Öldü?

karadayı arabada kim vardı, karadayı arabada kimler öldü, karadayıda kimler öldü Sevgili melekler, geçen sezon araba patlaması sahnesiyle herkesi merakta bırakarak sezon tatiline giren Karadayı'da merakla ölenlerin kimlikleri merak ediliyordu. Acaba arabaya kim bindi? Ölenler kimler diye merakla süren bekleyişe bir son veriyoruz. Medyabey sitesinin verdiği habere göre arabadaki patlamada...

Sayfayı Paylaş