gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

emret komutanım ne zaman başlayacak, hangi kanalda?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar emret komutanım tekrar başlayacakmış, ben o diziye bayılıyordum.Yalnız hangi kanalda ve ne zaman başlayacak onu öğrenemedim.Bilginiz varmı?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Televizyonda yer aldığı dönemde pek çok kişinin beğenisini kazanan fenomen dizi emret Komutanım yoğun istek üzerine yeniden çekilmeye başlandı. Yakın zamanda ekranlara gelecek dizinin yönetmen koltuğunda bu kez, Ümit Efekan ve Sarp Levendoğlu'nun oturacağı dizi Kanalturk ekranlarında izleyiciyle buluşacak...
    Dizi 25 Şubat Pazartesi akşamından itibaren Kanaltürk ekranlarında olacak.

3. Komando gardaş

Komando gardaş Forum Okuru

arkadaşlar 2015 yılında emret komutanım başlıyacakmı
    başlarmı\":bayraks:\"

emret komutanım ne zaman başlayacak, hangi kanalda? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adını feriha koydum yeni sezonda hangi kanalda ne zaman başlayacak

Adını feriha koydum yeni sezonda hangi kanalda ne zaman başlayacak

Adını Feriha Koydum dizisi yeni sezonda ne zaman, hangi kanalda başlayacak melekler bilen var mı
  2. Telegol Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak biliyor musunuz

Telegol Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar aranızda Telegol Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak bilen varsa lütfen bana hangi gün ve hangi kanalda başlıyacaksa yazsın.
  3. Fox Tv TrophyTurk Yarışması Ne Zaman Hangi Kanalda Başlıyor ?

Fox Tv TrophyTurk Yarışması Ne Zaman Hangi Kanalda Başlıyor ?

Trophy Türk Hangi Kanalda Trophy Türk Yarışması Hangi Kanalda Başlıyor Yeni yayın döneminde fox tvnin en heyecanlı programı olmaya aday Trophy Turk seçmeleri yapıldı melekler. Katılacak ünlü isimleri de sizlerle paylaştığımız Trophy Türk Yarışması Hangi Kanalda Başlıyor merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Trophy Türk Hangi Kanalda bilgileri sizlere sunuyoruz......
  4. The Harem Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak ?

The Harem Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak ?

the harem dizisi the harem dizisi yayın tarihi Sevgili melekler, bir komedi dizisi daha yeni yayın döneminde start alacak. Hayli iddialı olan The Harem dizisi gerek konusu gerekse oyuncu kadrosu ile şimdiden reyting rekorları kırmaya aday. :) Gani Müjde'nin yapımcılığında ekranlara gelecek olan The Harem dizisi yayın tarihi ve kanalı bilgileri şöyle... The Harem dizisinin Fox Tv...
  5. 2013 survivor ne zaman başlıyor hangi kanalda?

2013 survivor ne zaman başlıyor hangi kanalda?

Selam gençlik! Survivor panama hangi kanalda ve hangi tarihte başlıyor? Bilen varsa yazsın lütfen..

Sayfayı Paylaş