gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Emsan Flora Kahvaltı Takımları

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

emsan flora kahvaltı seti,emsan kahvaltı setleri,en şık emsan kahvaltı setleri,emsan çeyizlik kahvaltı setleri,en güzel emsan kahvaltı takımları,emsan flora kahvaltı seti hakkında bilgiler
    indir (6).jpg emsan (1).jpg emsan.jpg emsan-firuze-39-parca-kahvalti-takimi1250401224.jpg emsan-lagun-sumbul-39-parca-kare-kahvalti-takimi21250207691.jpg indir (2).jpg indir (3).jpg indir (5).jpg indir (4).jpg

Renkli tasarımıyla mutlu kahvaltılara eşlik eden Emsan Flora kahvaltı seti, bitmesini istemeyeceğiniz kahvaltı sofraları sunuyor.

Kaliteli ve özenle hazırlanmış tasarımıyla Emsan 39 parça Flora kahvaltı seti, kahvaltı sofralarınıza samimi bir şıklık katıyor. Ekstra Beyaz porselenden üretilen Flora kahvaltı seti, farklı tasarımı ve çiçek detaylarıyla sofranızda vazgeçemeyeceğiniz ürünler arasında yerini alıyor.

Renkli ve cıvıl cıvıl bir kahvaltı sofrası için Emsan Flora kahvaltı takımı sofralarınızı renklendiriyor. Modern çizgileri ve eşsiz tasarımlarıyla her zevke uygun kahvaltı takımları, şıklıktan vazgeçemeyenlerin tercihi oluyor.

2. mylife-17

mylife-17 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43
    Baştan 5. Resme yani kah. tak. Bayıldım. Birde 8. Kah. Takımı na bayıldım benim ona benzer bir takımım var. Secret im Süpersin :kiss:

THESECRET bunu beğendi.
  3. THESECRET

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    çok şık hepsi bende çok beğendim cnım

4. mylife-17

mylife-17 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43
    Secret ben daha çok spor takımları seviyorum daimi kullanılıyor. Ama bu takımlar çok şık ve spor.

THESECRET bunu beğendi.
  5. THESECRET

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    bende görsel seçerken buna dikkat ettim çünkü bende böyle seviyorum :)

6. mylife-17

mylife-17 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    139
    Ödül Puanları:
    43
    Yaa kokos takımlarda çok güzel gözüküyor da. Benim kullanicak cok gelen gidenim yok. Ustteki kahvalti takimlarinin pembeli olanın aynisindan var inanır mısın iki kez kullandım evlendigimden beri 5 yıl da iki kez :)

THESECRET bunu beğendi.
  7. THESECRET

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    hayatım pazar sabahları kendine kullan sende o kdr değerli değilmisin ? :D

8. kapciasli

kapciasli Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    8
    çok güzellerrrr

THESECRET bunu beğendi.
Emsan Flora Kahvaltı Takımları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok güzel kahvaltı takımları

çok güzel kahvaltı takımları

en güzel kahvaltı takımları kahvaltı takımları en güzel kahvalti takimlari setleri takımı güzel bir tatil sabahı cıvıl cıvıl bir sofrada kahvaltı etmek eminim iştahınızıo kabartacaktırr...............
  2. Kahvaltı Takımları

Kahvaltı Takımları

kızlar kahvaltı sofralarınızı canlandırıcak ve güzelleştirecek bu takımlara bayılacaksınız...hepsi birbirinden güzel ve cıvıl cıvıl... siz hangisini beğendiniz?
  3. 2011 Emsan Kahvaltı Takımları

2011 Emsan Kahvaltı Takımları

emsan sürahi takımı emsan kahvaltı takımları Tencerede kendini kanıtlamış yılların markası emsan porselendede yine aynı kalite ve şıklığıyla beğeni topluyor.Misafirlerinizi en iyi ve şık bir şekilde ağırlayacağınız ve kahvaltı zevkinizi ziyafete çeviren Emsan kahvaltı takımlarını sizler için paylaşıyorum.
  4. Kahvaltı takımları

Kahvaltı takımları

Resimlerdeki kahvaltı takımlarını çok beğendik fakat markaları hakkında bir bilgiye ulaşamadık bize markaları ya da nereden bulabileceğimiz konusunda yardımcı olursanız seviniriz... Teşekkürler..

Sayfayı Paylaş