gebe
  1. kıymetlimsin

kıymetlimsin Forum Okuru

emziren anneler için diyet arıyorum

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında kıymetlimsin tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar yaklaşık bir yaşında oğlum var halen emziriyorum ama doğum sonrası kilolarımı bir türlü veremedim hatta aksine daha çok aldım:( Bebeğimi emzirirken anne sütüne zarar vermeyen diyet öneriniz varmı acaba benim için önemli olan öncelikle bebeğimin anne sütü hem onu emzirip hemde kilo vermek istiyorum şimdiden çok teşekkürler

emziren anneler için diyet arıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emziren anne için beslenme önerileri...

Emziren anne için beslenme önerileri...

Emziren anneler hem yeterli süt üretebilmek, hem de gebelik döneminde alınan fazla kilolarından kurtulmak isterler. Genelde kilo vermenin sütü azaltacağına ya da çok süt olması için de çok yemek yemenin gerektiğine inanılır. Oysa bu doğru değildir. Tam tersi, doğum sonrasında ideal kilo verme zamanı emzirme dönemidir. Çünkü emzirme sırasında bazal metabolizma hızı dediğimiz vücudun harcadığı...
  2. Emziren Anneler İçin Öneriler

Emziren Anneler İçin Öneriler

emzirenler için diyet emzirmek kac kalori yakar emzirme kaç kalori yakar emziren anne içki içilirmi emzirirken bira içmek Sütü artırmak için enerji miktarı yüksek (tatlı, çikolata, kek, pasta, şerbetler) besinlerden tüketmenize gerek yok. Şekerli besinler sütü arttırmaz. Tatlı ihtiyacınızı mümkün olduğu kadar sütlü tatlılardan karşılamalısınız. Günde 3-4 porsiyon, kalsiyum yönünden zengin...
  3. emziren anneler için bilgisayar zararlı mı ?

emziren anneler için bilgisayar zararlı mı ?

Ben pc kullanmayı seviyorum ve bir bebeğim var.Bana pcnin emziren annelere zararı olduğu söylendi bu doğru mu :S
  4. Emziren anne diyeti

Emziren anne diyeti

Kızlar emziren annelerin uygulayabileceği güzel bir diyet var mı ? Tabiki bebeğim var emziriyorum daha 1,5 aylık ve onada etki etmek istemiyorum açıkçası. Yani ne şiş yanacak nede kebap :) Hem bebeğimi emzirirken sütten kesilmeyeceğim bebeğime yetecek hemde ben kilo vereceğim. Ne diyorsunuz kullandığınız bişi var mı kızlar yada tavsiye bir menü ?
  5. emziren anne diyet yapabilir mi?

emziren anne diyet yapabilir mi?

emziren anne diyet yapabilir mi

Sayfayı Paylaş