gebe
  1. şüpheli

şüpheli Forum Okuru

emziren annelerde gebelik belirtileri

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında şüpheli tarafından paylaşıldı.

6 aylık bir kızım var onu emziriyorum ve henüz adet olmadım bazen adet olmadığım için korkmuyor değiyil hamile olabilirmiyim şüphesi ile yaşıyorum emzirirken hamilelik belirtileri belli olurmu benimle aynı durumu yaşayan olupta hamile kalan oldumu aranızda

emziren annelerde gebelik belirtileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emziren Annenin Beslenmesi

Emziren Annenin Beslenmesi

bebek ayda kaç kilo almalı bebekler ayda kaç kilo almalı yenidoğan bebek yeni doğan bebekler ne kadar Annenin gebelikte ve emziklilikte yeterli ve dengeli beslenmesi bebeğin sağlıklı doğması ve anne sütü veriminin artmasında büyük rol oynuyor. Annenin gebelikte yeşil yapraklı sebzeler ile su ürünlerini tüketmesi bebeğin beyin gelişimine katkıda bulunuyor.Çocuk Hastalalıkları Uzmanı Dr. Ela...
  2. Emziren annelere tavsiyeler

Emziren annelere tavsiyeler

Emziren annelere tavsiyeler Dünya Sağlık Örgütü ve UNICEF, annelerin bebeklerine en az ilk 6 ay sadece anne sütü ile beslemeleri gerektiğini, 6. aydan sonra ise anne sütü ile beraber harici gıdaların da verilebileceğini belirtiyor. Beslenmenin en doğal yolunun anne sütü olduğunu söyleyen Jin. Op. Dr. Hakan Ünlü, anneleri şöyle uyardı: “Anne sütü, birçok hastalığa karşı direnç...
  3. Emziren annelerin beslenmesi..

Emziren annelerin beslenmesi..

Meleklerim bebeğinizi emzirdiğiniz dönemlerde ne yemelisiniz,hangi besinlere özen göstermelisiniz öğrenelim ; EMZİREN ANNELERİN BESLENMESİ Emziren anneler hem yeterli süt üretebilmek, hem de gebelik döneminde alınan fazla kilolarından kurtulmak isterler. Genelde kilo vermenin sütü azaltacağına ya da çok süt olması için de çok yemek yemenin gerektiğine inanılır. Oysa bu doğru değildir. Tam...
  4. Emziren Anne hakkında bilgiler

Emziren Anne hakkında bilgiler

Emziren Anne Emziren Anne Emziren Annenin Beslenmesi Emzirirken nasıl besleneceğiniz konusunda merak ettiğiniz noktalar olabilir. Doğum sonrası fazla kilolarınız sizi rahatsız edebilir. Sizlere, emzirme döneminizde...
  5. Emziren anne diyeti

Emziren anne diyeti

Kızlar emziren annelerin uygulayabileceği güzel bir diyet var mı ? Tabiki bebeğim var emziriyorum daha 1,5 aylık ve onada etki etmek istemiyorum açıkçası. Yani ne şiş yanacak nede kebap :) Hem bebeğimi emzirirken sütten kesilmeyeceğim bebeğime yetecek hemde ben kilo vereceğim. Ne diyorsunuz kullandığınız bişi var mı kızlar yada tavsiye bir menü ?

Sayfayı Paylaş