gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Emzirirken uyuyunca bebeği öldü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Kırklareli'nde emzirirken uyuyan 16 yaşındaki annenin bebeği öldü. Alınan bilgiye göre, Cumhuriyet Mahallesi'nde Nermin K. (16), gece geç saatte 5 aylık oğlu Efe K'yı emzirirken uyudu.
    Sabah kalktığında oğlunun hareketsiz olduğunu fark eden genç kadın, çocuğunu Kırklareli Devlet Hastanesi'ne götürdü.

Burada yapılan kontrollerde çocuğun hastaneye gelmeden önce öldüğü belirlendi. Kocasının askerde olduğu öğrenilen Nermin K. hakkında ''dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu ölüme neden olmaktan'' soruşturma başlatılırken, bebeğin kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için cesedi İstanbul Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Emzirirken uyuyunca bebeği öldü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeğimi emzirirken sorun yaşıyorum çareleri

bebeğimi emzirirken sorun yaşıyorum çareleri

Emzirme Sorunları Emzirme, tümüyle doğal bir olay olmasına rağmen, bir takım güçlükler içerir. Özellikle ilk birkaç hafta, hem siz, hem de bebeğiniz için yorucudur. Anne ile bebek arasında iyi bir emzirme ilişkisinin kurulması haftalar...
  2. Bebeğimizi Emzirirken Yapılması Gerekenler Nelerdir ?

Bebeğimizi Emzirirken Yapılması Gerekenler Nelerdir ?

Bebeği emzirme olayı son derece önemlidir. Yeni nesil malesef deformasyonun önüne geçmek yada sevmediği için bunu yammamaktadır. Bebeği emzirme ile alakalı güzel bilgileri siz melekler ile paylaşıyoruz. Emzirmeye Başlamadan Önce Emzirme zamanlarını, kendiniz için en uygun ve dinlendirici olan saatlere göre programlayın. Bebeğinizi emzirirken size en rahat gelen duruşu benimseyin. Bebeği...
  3. Bebek emzirirken nelere dikkat etmeliyiz

Bebek emzirirken nelere dikkat etmeliyiz

3 aylık bebişim var bebeğimi emzirirken tam olarak nelere dikkat etmeliyiz, dikkat edilmesi gerekenler ve hususlar neler arkadaşlar. Zaten zor bela emiyor bebişim, birde bu benim ilk çocuğum bu bilgilerle daha iyi bir anne olacağıma inanıyorum. Çok evhamlıyım. Bilgi verin lütfen.
  4. Bebeğinizi Emzirirken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

Bebeğinizi Emzirirken Nelere Dikkat Etmelisiniz ?

Bu konu; bebek emzirirken dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, taze annelerin tecrübesizlikleri sebebiyle çekindikleri konulardan biri de bebek emzirmedir. Nasıl yapacağım, bebeğim memeyi tutacak mı, sütüm yetecek mi düşünceleriyle bebeklerini emzirmeye çalışan anneler daha sonra bunun içgüdüsel olarak kolay bir hale geldiğini farkedip...
  5. Bebek emzirirken yaşanan meme rahatsızlıkları

Bebek emzirirken yaşanan meme rahatsızlıkları

lohusa sıtması,emzirirken meme başının çıkmaması,süt kanalı tıkanıklığı,emzirirken meme başında çatlak,emzirme döneminde meme hastalıkları hakkında bilgiler Herkez " emzirme" konusunda benim kadar sanssiz olucak diye bir kural yok.Benim emzirme serüvenim biraz ekstrem bir durumdu.Keske bazi seylere önceden daha bilgili olarak baslasaydim dedigim zamanlar oldu ama yasamadan da...

Sayfayı Paylaş